povestiti-va visele si vi le voi dezlega

  •  
    • 213 mesaje
    18 Feb 2004, 09:27
    0 0
    jane citeste ce a scris jung despre cojncidente,evenimente de genul asta se intimpla mai des decit am crede.
  •  
    • 509 mesaje
    18 Feb 2004, 13:13
    0 0
    cui nu-i convine decizia mea sa se abtina. ma refer la glow si la camelia ca doar ele fac valuri. fetele au fost multumite, majoritatea au fost de acord si li s-a parut normala mica suma pentru pe vise, daca pot sa ma exprim asa. dar nu mai e valabil nici in cazul asta. si eu la randul meu am platit pe internet pentru astfel de servicii, si toata lumea a fost multumita.
    scuzati-ma, dar nu cred ca sunt aberanta cata vreme sunt solicitata. si ma pricep la treaba asta. poate ca am sa mai raspund pe viitor, acum sigur iau o pauza.

    va trimit pe un site astrologic extrem de interesant, calculeaza astrograme, sinastrii etc, dar trebuie sa aveti rabdare sa gasiti ce va intereseaza.
    www.astro.com
  •  
    • 230 mesaje
    18 Feb 2004, 13:37
    0 0
    ba mai degraba sa te abtii tu sa oferi sfaturi doar ca sa-ti faci clientela...asta este un forum nu magazin de prezentare de servicii si nu este aici ca sa-ti faci tu publicitate gratuita...hai ca esti culmea, mai ai si tupeu pe deasupra...daca nu iti era cat de cat rusine de intentiile tale si ai fi considerat intr-adevar ca este corect ce faci ai fi pus raspunsul tau care l-ai trimis pe privat direct pe forum...dar il pun eu, asa ca idee:

    postat de: rozamunda la data: 2004-02-16 20:10
    rozamunda a cam obosit, mesajele curg ca o apa si nici timp nu prea mai am.
    daca ti se pare corect, am decis sa interpretez un vis contra sumei de 50.000 lei
    daca te intereseaza trimite-mi un privat ca sa-ti dau adresa...

    esti "obosita", nu ai timp dar pentru bani gasesti tu resurse, nu!?! ma a naibii explicatie...

    sunt curioasa cate persoane ti-ar fi cerut interpretarea viselor daca primul mesaj al acestui topic ar fi sunat asa...

    si stai linistita fiindca nu te cred ca majoritatea a fost de acord cu noua taxa fiindca daca asta era realitatea te sustineau intr-un fel sau altul si oricum nu cred ca evele sunt atat de fraiere...chiar sunt curioasa, cate dintre voi sunt de acord sa-i plateasca "serviciile" Rozamundei???
    eu cu 50.000 lei prefer sa-mi cumpar o carte de vise, daca intradevar vreau sa stiu dar in nici un caz nu ti i-as da tie...
  •  
    • 509 mesaje
    18 Feb 2004, 14:02
    0 0
    glow, esti frustrata?
  •  
    • 509 mesaje
    18 Feb 2004, 14:05
    0 0
    te asigur ca n-ai sa intelegi nimic din cartea aia de vise.
    fetele sunt discrete, iar tu te comporti ca nemultumitul caruia i s-a luat darul. cui vrei sa faci dreptate? unor fete care au fost multumite de ce le-am interpretat? cum s-ar putea ridica impotriva mea?
    latra pe alt topic
  •  
    • 230 mesaje
    18 Feb 2004, 14:13
    0 0
    stii macar ce inseamna cuvantul? ma indoiesc amarnic, fiindca daca ai sti nu ai fi intrebat asta deoarece nu are nici cea mai mica legatura cu discutia...cred ca dintre noi doua tu esti cea frustrata fiindca nu ti-a prea iesit afacerea...si ca sa-ti raspund la intrebare, totusi, nu, nu sunt frustrata, doar ma deranjeaza mizeria umana din unele fiinte (fiindca mi-e greu sa-i numesc oameni) care incearca sa profite de tot ce misca si mai ales de dilemele si problemele unor persoane...
  •  
    • 230 mesaje
    18 Feb 2004, 14:16
    0 0
    lol...tu chiar esti culmea nesimtirii, dar macar tu trebuie sa traiesti cu tine insati si presupun ca e pedeapsa de ajuns...yuck
  •  
    • 509 mesaje
    18 Feb 2004, 14:16
    0 0
    consider subiectul incheiat
  •  
    • 509 mesaje
    18 Feb 2004, 14:19
    0 0
    si pana una alta vad ca esti singura care te agiti. ti-am interpretat vreun vis si nu ai fost multumita? nu-mi amintesc de tine nimic.
  •  
    • 230 mesaje
    18 Feb 2004, 14:21
    0 0
    chiar m-ai ranit la faza asta...
  •  
    • 509 mesaje
    18 Feb 2004, 14:26
    0 0
    pai te-am ranit cata vreme tu ai apelat la mine. o sa verific ce visasei si am sa-ti interpretez
  •  
    • 509 mesaje
    18 Feb 2004, 14:30
    0 0
    intrasei aiurea pe topic,nici nu ti-ai postat vreun vis. ai picat ca musca in cacao..
  •  
    • 230 mesaje
    18 Feb 2004, 14:36
    0 0
    Rozamunda, esti frustrata sau mi se pare mie???


    la mintea ta, daca am intrat aiurea pe topic atunci de ce mi-ai trimis privatul acela???
  •  
    • 136 mesaje
    18 Feb 2004, 16:07
    0 0
    Cred ca mi-a scapat ceva...A fost un subiect tare interesant, chiar am rugat-o pe roza sa-mi interpreteze un vis, dar dintr-o data vad mesajele astea ciudate. Imi explica si mie cineva?
  •  
    • 230 mesaje
    18 Feb 2004, 16:10
    0 0
    sigur Silvia, Rozamunda a deschis topic-ul acesta, a raspuns la cateva mesaje si apoi s-a hotarat "deodata" sa ceara bani in schimbul interpretarilor, 50.000 pentru un vis, a zis ca face o afacere daca a vazut ca evele sunt interesate...si a facut acest lucru catorva dintre noi pe privat, iar eu m-am revoltat aici si din cauza asta nu se prea intelege...
  •  
    • 213 mesaje
    18 Feb 2004, 16:17
    0 0
    cine mai vrea sa interpreteze vise, sa spuna aici..sint destule eve care vor sa le fie interpetate visele si care nu-si permit sa dea 50000. cele care stiu cit de cit sa interpreteze, sa-si dea cu parerea, ar fi pacat sa se piarda topicul asta.
  •  
    • 11438 mesaje
    19 Feb 2004, 08:54
    0 0
    Isuse...n-am mai intrat de mult...Roza,sa-nteleg ca e adevarat c-ai cerut bani pt. interpretarea viselor??? Doamne,Roza cum poti sa faci asta????Forumurile sunt necesare pt. discutii,pt. distractii,pt. divertisment...si nu pt. "afaceri".
    Hai,mai Roza...chiar ti se pare normal ce faci????Nu-i deloc frumos.
    O zi buna.
    CARMELIA
  •  
    • 1101 mesaje
    19 Feb 2004, 09:55
    0 0
    imi pare rau rozamunda, dar glow are DREPTATE...
    De ce? Pai gandestete ca tu ai interpretat niste vise (fff bine din pct meu de vedere si chiar iti multumesc pt asta) dupa care ai spus ca vrei 50000 de vis...ori asta inseamna ca l-a inceput ai facut asta for free ca sa iti atragi o potentiala clientela, nu?!!!
    Acum inteleg de ce la visul pe care ti l-am trimis pe mail m-ai rugat sa postez pe forum comentariile la adresa interpretarii... (si recunosc inca o data ca mi-a placut cum ai interpretat nu numai visele mele, dar si la celelalte fete...)
    In plus gandestete ce ar fi daca Yoshi, sau Angelito ar cere bani pt sfaturile de la cosmetica? si acolo s-a ajuns la 30 si ceva de pagini...sau gandestete daca cirips ne dadea reteta de par pt bani...

    E dreptul tau sa nu mai interpretezi vise din lipsa de timp...(desi te-ai oferit singura) dar era mai cinstit sa spui ca nu mai ai cand decat sa spui ca acum ai timp doar dc te platim...
  •  
    • 13 mesaje
    19 Feb 2004, 14:16
    0 0
    am intrat azi ptr prima oara aici si am fost la inceput ffff incantata ca roza vrea sa descifreze visele noastre.eu visez in fiecare noapte (nu am avut noapte fara vise !) si fiecare vis e o adevarata poveste fantastica .as fi vrut tare mult sa fie cineva in fiecare zi sa-mi descifreze aceste "filme" ale noptii. poate ca as fi si platit ptr asta dar 50000 de vis *365 de zile cred ca iese cam scump...m-am bucurat repede si am fost dezamagita cu aceeasi viteza.
  •  
    • 509 mesaje
    19 Feb 2004, 14:28
    0 0
    mdc2212...poti sa-ti postezi mesajul privat in care erai de acord cu mine si ma intrebai cum sa procedezi in continuare? inteleg ca personalitatea ta e dupa cum bate vantul.

    am facut asta deoarece nu vreau sa-mi mai incarc negativ karma. recunosc ca nu era cazul pe un forum. dar repet, in astrologie ca si tot ce tine de oniric si chiar de psihologie la un moment dat, se percepe o suma pentru ca cel ce interpreteaza sa nu-si incarce karma.

    andra, tu ai intrat pe eltauniversitate. ei bine aia cer bani pentru orice consultatie, si mi se pare corect, chiar si eu am apelat.
    fireste, asta e un subiect care nu e la indemana oricui. daca voi comparati zona aceasta cu sfaturile despre frumusete si cosmeticale si mai stiu eu ce retete inseamna ca nu mai avem despre ce discuta.
    eu imi iau la revedere de la voi, eram decisa sa nu mai raspund dar mdc2212 m-a dezamagit profund cu carcoteala, putea sa se abtina.