lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 4 mesaje
    4 Iul 2009, 13:23
    0 0
    bey fetelor sunteti patetice si fara nici o inclinatie spre it... daca esti asa desteapta de ce nu faci public ip'ul meu ca sa dovedesti ca l'ai dedus? si pe cel al lui jasmine,, sau al cui vrei tu.
  •  
    • 27 mesaje
    4 Iul 2009, 13:26
    0 0
    Buna! Cum mai zicea o fata pe aici,n-o acuz pe Jasmine pentru modul in care si-a facut publicitate chiar daca e cam urat...Am crezut in ea foarte mult in urma laudelor de pe forum si asta m-a facut sa imi ghicesc si eu o data...Nu ma indoiesc nici de abilitatile ei,poate ca a studiat mult pentru a sti sa dea in tarot si carti normale, ceva ceva tot se va adeveri din ce mi-a zis...

    Pana acum s-a adeverit faptul ca voi lua note mari la examene si ca la disertatie in comisie vor fi 2 femei, miercurea viitoare am sa ma asigur cand am s-o sustin...

    Eu aici la mine in oras mi-am ghicit la o tiganca cu har care mi-a dat niste detalii precise, de prezent, de trecut...n-am avut dubii...si spun ca avea har pentru ca se uita in ochii tai si vedea anumite lucruri...doar ca uneori trb sa ai rabdare, nu toate se intampla peste noapte...

    Cred ca Jasmine ar trebui sa se limiteze cu ghicitul doar la persoanele din bucuresti,s-o faca fata in fata,asa e cel mai bine
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 13:27
    0 0
    Lissa2, nu merita sa te enervezi. Tu iti dai seama ce se distreaza cei care citesc? Si dac administratorul e barbat, cred ca ar prefera sa fuga mancand pamantul decat sa intre in gura noastra. Chiar te astepti ca Jasmine sa recunoasca ca are atat de multe nickname-uri? Ma duc sa-mi fac somnul de frumusete, ca am si alte treburi importante.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 13:35
    0 0
    Matrusha, mai da-ti in carti o data ca poate iti iese IP-ul. Cat despre ars gazul, normal ca asta facem pe aici unele dintre noi, ca daca aveam alte prioritati iti dai seama ca nu stateam pe forum. Poti fi clienta si sustinatoarea lui Jasmine in continuare. Te deranjeaza cumva ca scriem in acest topic, noi cele care nu suntem sustinatoarele lui Jasmine? Pai daca vrei putem face unul noi. Cum ai vrea sa-l numim? Chiar; ce ar fi sa propuneti un titlu pt un nou topic, dar in care sa vorbim tot despre Jasmine. Nu de alta, dar la cat a muncit saraca sa ajunga in top, macar sa o ajutam si noi cumva, chiar daca nu stie sa ghiceasca.
  •  
    • 503 mesaje
    4 Iul 2009, 13:40
    0 0
    Deea, pai eu sunt din Buc. si mi-a propus varianta messenger sau telefon.
    Succes la disertatie!

    Kredo, eu cred ca nici macar nu se amuza , ci habar nu are de nimic. Indiferenta asta, atat timp cat incaseaza banii (si spre deosebire de alte site-uri, eva chiar are o gramada de publicitate!)
  •  
    • 27 mesaje
    4 Iul 2009, 13:50
    0 0
    Multumesc lissa2 :*
  •  
    • 4 mesaje
    4 Iul 2009, 13:59
    0 0
    IP'ul mi-l aflu singura, deschid o aplicatie de start de windows, simplu, nope? ce ma deranjeaza este ca aveti tendinte agresive. refularile din real life?
  •  
    • 2342 mesaje
    4 Iul 2009, 14:23
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 15:02
    0 0
    Aloooo... Matrusha? De unde si pana unde "tendinte agresive"? Tu nu vezi ca noi (astea de pe vaporul din croaziera) ne amuzam. Reciteste si tu ce am tot scris pana acum. E drept ca adevarul doare si ca dau cu el in tine te cam supara, dar nu am ce sa fac. Nu-ti spuneam mai devreme ca nu am ce face si ma amuz si eu pe aici? Pe caldura asta nu-mi vine sa ies nici macar la shopping. Daca tu mergi la ghicit doar cand esti suparata, depresiva, sau cand ai multe probleme, unele mai merg si din cauza ca o duc foarte bine dar se plictisesc.
  •  
    • 17 mesaje
    4 Iul 2009, 15:05
    0 0
    Eu inca sunt neutra, abia mi am ghicit, si inca nu s au adeverit, dar au trecut doar 4 zile, insa acum o luna mi am ghicit gratuit 15 minute, pe www.viversum.ro si s-au potrivit unele, adica s au repetat cele spuse de catre consilierul de pe acest site. Si totusi, jasmine mi a spus, lucruri din trecut si prezent care sunt adevarate.........Cine nu are incredere sa incerce pe site www.viversum.ro , si astfel ne vom convinge daca este o ghicitoare buna sau nu.
  •  
    • 5 mesaje
    4 Iul 2009, 15:07
    0 0
    Am auzit specificandu-se cuvantul "consultatii gratuite" )). Si care ar fii problema daca ar face-o? Se aflta intr-un subiect haios si trebuie sa lamureasca cumva lumea, care poate multe dintre noi puteam deveni clientele ei. Si da In 10 minute poate sa lamureasca pe una dintre noi care o "acuzam", isi alege o persoana si ii "ghiceste". Si hai ca nu cred ca asa ceva pare atat de imposibil. So demonstreze intradevar daca e cunoascatoare de cauza daca nu sa taca din gura si sa nu se mai ascunda sunb diferite nume si sa-si spele reputatia.
  •  
    • 84 mesaje
    4 Iul 2009, 15:17
    0 0
    Acum sincer sa va spun chiar daca e buna sau nu metoda folosita arata o persoana in care nu poti avea incredere si care e capabila de a se juca cu oamenii pentru bani.Acum sper sa nu apara nicknamuri jasmine care se introc impotriva ei si incet incet ii iau apararea.Daca e sa ghiceasca la cineva atunci sa o faca cuiva care are deja o vechime de forum..my idea..
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 15:55
    0 0
    Te citez ro-red-rosu ... Cine nu are incredere sa incerce pe site www.viversum.ro , si astfel ne vom convinge daca este o ghicitoare buna sau nu... am incheiat citatul

    Cumva Viversum e forumul abilitat sa decreteze daca Jasmine e ghicitoare buna?

    Auzi... Viversum. Alta gluma buna! Tot pe site-ul acesta se zicea ba ca unul de acolo, Balaceanu, era bun dec at resutl, ba ca s-a suparat ca nu i s-a dat calificativ maxim si nu a mai ghicit, ba ca unei persoane care a sunat de 2 ori i s-au spus 2 chestii diferite, a... si mi-am amintit ca am citit si ca unei tipe i s-a trimis raspunsul pe email dar i-au spsu ca e barbat. Vorba cuiva tot de aici. Lasa-neeeeeeee, lasa-neeeeeeeee! Viversum, etalon pt cei (cele) care stiu sa ghiceasca??? No way.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 15:59
    0 0
    postat de: isandra la data: 2009-07-04 15:17

    ...Acum sper sa nu apara nicknamuri jasmine care se introc impotriva ei si incet incet ii iau apararea...

    Isandra, au aparut deja, nu observi? Un exemplu e Matrusha... sper ca am scris corect nickname-ul, dar ce mai conteaza.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 16:03
    0 0
    Wake up Philo, Lavya, Irinutza! UNde ati disparut ca magarul in ceata? Nu v-a mai iesit nimic in carti. Ceva schimbari la servici, la barbati? Hei imi lipsiti. Povestile voastre de viata erau adevarate telenovele pt mine.

    Chiar Jasmine, nu scrii mai bine o carte, ca atat te-ai dedublat si atatea personaje ai creat ca ai putea sa-ti incerci sansa de a deveni scriitoare. Poate iti iese mai bine "meseria" asta.
  •  
    • 57 mesaje
    4 Iul 2009, 16:36
    0 0
    Stii ceva kredo incerca sa te iei de altcineva.daca nu-ti place acest subiect poti crea altul mai interesant.Si nu stiu ce vrei sa demonstrezi.Poate ai ceva cu jasmine, chiar nu ma intereseaza , nici nu o sustin, nici nu o critic.Daca citeai cu atentie ai fi vazut ca am incercat o singura data treaba cu ghicitul si cu multe luni in urma.Si apropo aici erau doar pareri , nu telenovele sau alte aberatii Fiecare are dreptul sa impartaseasca o idee asta nu-ti da dreptul sa te crezi marea moralista si sa razi de oameni.
  •  
    • 2342 mesaje
    4 Iul 2009, 17:00
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 17:20
    0 0
    Super tare Evysor!

    Deci in cazul in care nu ai observat Irinutza, aveti vreo 40 si ceva de "pagini" in care va expuneti "ghicitul"; cat de multe s-au indeplinit, cand mai mergeti sau cand ati fost la ghicit, etc.

    Foarte tare replica lui Evysor. Sper ca ti-ai primit raspunsul Irinutza. Acum ce te oftici? Am de gand sa fac topicul asta cu vreo 500 de pagini, uite de aia scriu aici. Doar m-am oferit sa-l mentin in top, iar eu cand spun in top nu ma refer la primele 3 locuri ci doar la primul. Ca doar una e Jasmine

    lol
  •  
    • 84 mesaje
    4 Iul 2009, 18:58
    0 0
    Irinutza din pacate parerile alea exprimate pana acum 2 zile apartineau doar lui jasmine dar sub alt nume deci eu asta numesc O PARERE.Si bine ca au aparut cateva fete care au scos la iveala adevarul macar sa nu mai cada si altele in plasa.Unde sunt lavya, kleo and co?nu apar deloc acum sa vedem ce li s-a mai indeplinit.
  •  
    • 175 mesaje
    4 Iul 2009, 19:24
    0 0
    Mai fetelor ce mi-ati facut?

    A se citi ironic intrebrea de mai sus

    Azi m-am amuzat teribil pe acest subiect, numai ca tot stand la calculator... langa calculator am avut si un bol plin cu cirese. In combinatie cu 2 cafele... cred ca ma duc sa-mi fierb niste orez.

    Nu inainte de a da un sfat celor nou intrate pe site, celor care doreau sa mearga la Jasmine si nu au facut-o, celor care cauta o ghicitoare; cititi cu atentie topicurile, unele lucruri sunt foarte evidente ca o rochie de seara cusuta cu sfoara. Nu se ghiceste prin telefon sau prin messenger sau pe email. Shoppingul se face on-line dar nu si ghicitul. In cazul in care aveti bani de dat aiurea in tramvai, atunci apelati la Jasmine.