lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 157 mesaje
    29 Iun 2009, 17:06
    0 0
    Eu nu am spus ca nu ghiceste bine, ca nu pot aprecia asta in acest moment, nu a trecut decat o luna de la prima sedinta. Eu cred ca chiar vede bine unele aspecte. Insa eu imi formasem de mult timp o impresie in legatura cu o anumita chestie, in ceea ce ma priveste, sau cum vad eu lucrurile in viitor, si acum sa vina sa-mi dea cineva peste cap toate aceste idei, e cam greu sa le vad si eu acum tot asa. Pe de alta parte, e f adevarat ca lucrurile se pot schimba f mult intr-o viata de om, nici nu poti sti unde si cum te duce viata.
  •  
    • 17 mesaje
    29 Iun 2009, 17:10
    0 0
    Da , e foarte adevarat ....nu se stie niciodata ce ne rezerva viata, ce intorsatura vor lua lucrurile.........voi vedea maine ce imi va spune si mie, sunt increzatoare , am vazut pe forum ca cele mai multe sunt multumite ......
  •  
    • 503 mesaje
    29 Iun 2009, 22:15
    0 0
    Miruna, ai credinta, poate chiar se vor schimba lucrurile in bine! Sa stii ca si o gandire pozitiva ajuta, exista multe studii in acest sens. Mult succes pe toate planurile!
    Ai spus ca de data asta v-ati intalnit face to face. Unde s-a intamplat? Eu cum spuneam, sunt o persoana foarte circumspecta in viata reala, plus destul de conventionala sa cred in servicii pe messenger, deci tin in mod special la o sedinta face to face si nu as vrea sa fie asta un impediment...
  •  
    • 157 mesaje
    30 Iun 2009, 09:48
    0 0
    Intr-adevar, de data asta intalnirea a fost face to face si s-a desfasurat la mine acasa. Dupa cum am mai spus, cele prezise prima data (la telefon) s-au cam repetat. La mine au fost chestii pozitive pe care mi le-a spus, sper sa se si intample asa.
  •  
    • 57 mesaje
    30 Iun 2009, 13:50
    0 0
    Mi-am ghicit la jasmine la sfarsitul lui martie.Cred ca incep sa se adevereasca cele spuse de ea.Mi-a zis ca in 2-3 puncte voi afla de moartea unui barbat matur care avea o functie importanta sau oficiala si imi era drag si voi fi afectata.Uite ca acum cu moartea lui Michael jackson se adevereste .eu am un fost un fan inrait cam6-7 ani, acum nu mai eram chiar asa de innebunita dar oricum mai ascultam muzica lui.Mi s-a adeverit si ceea ce mi-a zis de fostul, de situatii care s-au creat intre noi.Acum astept sa vad ce va urma , probabil la mine punctele inseamna luni sau ani si imi tb rabdare.
  •  
    • 503 mesaje
    30 Iun 2009, 15:41
    0 0
    Aha, deci la tine acasa. Intrebam pentru ca mie mi-a spus de varianta telefon sau messenger, cand i-am trimis e-mail. O sa o si sun, dupa cum mi-a spus si ea, dar daca nu exista alte variante, cu parere de rau, o sa renunt.
  •  
    • 157 mesaje
    30 Iun 2009, 21:41
    0 0
    Ro_red, asteptam impresiile tale...
  •  
    • 38 mesaje
    30 Iun 2009, 23:32
    0 0
    irinutza_t adica jamsine aprezis intr-un fel moartea lui mICHAEL?,vad ca au inceput sa ti se implineasca unele chestii,sa sti ca si la mine s-au implinit pe rand toate ,eu imi ghicesc de mult imp la ea,cred ca sunt 2 ani..si mie mirunas mi-a zis prima oara ,acum 2 ani ca viatza mea se va schimba si nu in directia pe care o prevedeam eu in mintea mea...eu crezut-o cu mare greutate si eram ca tine sceptica...si uite ac atotul acum este scimbat radical...de la barbat la serviciu si tot.Draga IRINUTA,daca esti din Bucuresti si o poti primi pe jasmine,sigur nu te va refuza,ea probabail te-a refuzat cine stie...poate ca ea nu poate primi acasa...dar in general vine,daca deja a vut o consulataie cu tine,poate ca erai necunoscuta atunci ptr ea,dar acum deja va stiti,zic eu ca va fi ok!!...si mirunas....lucrurile bune apar fara anuntz in prealabil ca si cele rele!! poate unele sunt de durata..dar poate nu!!!curaj!!
  •  
    • 33 mesaje
    30 Iun 2009, 23:36
    0 0
    ce credeti???jasmine mi-a zis acum vreo 2 luni,ca o sa patesc ceva la un picior ca o sa am un mic accident,trecator dar deranjant,M-AM taiat acum in weekend la picir la mare intr-un ciob pe nisip si am ajuns in constanta la spital sa ma dezinfecteze si tot ce trebuyie si acum sunt bandajata....dar nu sunt probleme...ca sa vedeti!!AM ramas masca!!!
  •  
    • 33 mesaje
    30 Iun 2009, 23:38
    0 0
    CULMEA ESTE CA NU A SPUS DE AMBELE PICIOARE CI DE UNUL!!! i-am scris mail,saraca a zis ...ii pare rau,dar am linistit-o .ca nu este grav!!!intr-o sapt si ceva sunt ca noua!!
  •  
    • 33 mesaje
    30 Iun 2009, 23:38
    0 0
    dar m-a cusut!!!!
  •  
    • 27 mesaje
    1 Iul 2009, 15:00
    0 0
    Buna fetele...Pe la jumatatea lui mai mi-am ghicit si eu pe messenger la Jasmine pentru ca sunt din provincie...imi mai ghicisem de 3 ori la o tiganca din oras care da bine in carti de tarot...Jasmine mai mult m-a zapacit, eu vrand sa aflu daca ma voi mai intalni cu fostul...ea a zis ca nu, tiganca imi zice ca da...

    Mi-a dat amanunte despre 2 barbati care vor mai exista in viata mea,va trebui sa fac o alegere intre ei, dar nu cunosc niciunul momentan sau poate nu-i bag eu in seama...Eu pe mess ce mai vb cu 2-3 baieti dar nu pot spune ca e vreunul interesat in mod special de mine asa cum zicea ea...

    De scoala mi-a zis bine, de familie doar de viitor,adica ce se va intampla cu parintii mei etc...

    De viitorul sot a zis ca va fi unul mai mare decat mine,mai matur, cu bani cu 2 surse de venit,care face drumuri in tara...fostul meu se regaseste in descrierea asta dar ea a zis ca nu voi mai avea vreo treaba cu el...

    Eu cred ca a zapacit la mine cartile,ori eu sunt zapacita, nu stiu...momentan nu pot spune nimic dar daca mi se va adeveri ceva am sa va scriu.
  •  
    • 17 mesaje
    1 Iul 2009, 15:10
    0 0
    Mi-a descris amanunte intime, pe care nu le-am spus nimanui, si totusi jasmine le-a vazut,m-a mirat,s-a potrivit ce mi-a spus, insa va trebui sa las sa treaca timpul sa vad daca se adeveresc cele spuse(schimbare servici, sot, etc) si tocmai atunci voi sti daca e o ghicitoare buna si cu siguranta voi mai reveni.Unele par realizabile, altele din contra, dar nu se stie niciodata....................
  •  
    • 27 mesaje
    1 Iul 2009, 17:45
    0 0
    Offff, mie nu mi-a dat niciun amanunt despre prezentul meu sau chestii intime sau orice altceva care sa ma faca sa-mi mai doresc sa-mi ghicesc la ea...doar daca as mai avea bani as face-o dar fata in fata nu pe messenger.
  •  
    • 33 mesaje
    1 Iul 2009, 20:02
    0 0
    pai fetelor,una vrea detalii despre prezent,sau intime,dar poate nu le-a vazut ,ce credeti ca vede aceleasi lucruri la toata lumea,numai daca exista probleme, la unele spune alte detalii....si tot asa,este imposibil sa-ti spuna tot cineva cu tot luxul de amanunte....iar tu deea te-ai impacat cumva cu fostul ca sa spui ca a zapacit cartile???? de unde sti ca anumite aspecte nu sunt asemanatoare cu viitorul tau sot???ca multi circula,fac drumuri si au venituri din 2 parti,poate ca ar trebui s aintelegeti ca si cartile astea se mai implinesc dupa un timp,voi vreti sa va iasa tot intr-o luna???in tarot????tarotul nu este intr-o luna...ptr o luna,mai interesati-va si voi pe siteuri!!! dupa cateva luni sa spuneti ca va indoiti de calitatile lui jasmine!! cred ca ii trebuie multa rabdare cu voi sincer!!
  •  
    • 432 mesaje
    1 Iul 2009, 21:07
    0 0
    mare si tare o fi lavya asta..
    dar e clar ca e reclama mascata, e aceeasi persoana in spatele mai multor useri: laura maura, philo,mirunas si inca cateva....
    chiar si modul de exprimare al userilor astora semana perfect, pana si semnele de punctuatie...))
  •  
    • 17 mesaje
    1 Iul 2009, 21:11
    0 0
    Bravo laura_maura, ai dreptate, mi-ai placut...........m ai facut sa rad..........
  •  
    • 157 mesaje
    1 Iul 2009, 21:26
    0 0
    Ramona, baby, eu chiar sunt...eu, adica sunt unica, si nu ma confund cu nimeni nici de pe aici, nici din alta parte. Tu ai fost vreodata la Jasmine? Tu ce parere ai?
  •  
    • 14 mesaje
    1 Iul 2009, 22:16
    0 0
    eu mi-am dat de curand la jasmine,acum o sa vedem ce se mai intampla..oricum am rabdare,nu ma uit toata ziua pe notite,ce-o fi o fi,nu fac o problema din ghicit!!si da laura stiam ca tarotul este de durata,numai bunica imi dadea in bobi si era ptr scurt timp!!) da ramona si eu sunt jasmine ma dedublez,toate suntem jasmine!!!))in grup!!! ai tu probabil o problema cu femeia asta!!!
  •  
    • 33 mesaje
    1 Iul 2009, 22:25
    0 0
    ramona_baby,eu sunt lavia philo si jasmine la un loc si le ghicesc tuturor pe acest site,nu-i asa mirunas ca si tu esti jasmine??DOAMNE,suntem toate jasmine si nu ne dam seama,auzi dar umbra ta e sigur a ta,ramona??mirunas cand iimi dai si mie in carti sau philo sau irinuta_t sau mosk,haideti sa facem o fundatie!!!sau un cabinet!!!ce reclama mascata???noi avem o discutie acilea???ai cunoscut-o tu pe jasmine sa spui ca-si face reclama??DECI cum ramane cu umbra ta??e a ta?