lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 28 mesaje
    24 Iun 2009, 22:39
    0 0
    tarotul iti ofera si posibilitati si trasee clare,asa cred eu....si totul,astrologia,etc,alte practici,nu este bine sa-ti ghidezi viatza pas cu pas dupa asta,eu las lucrurile sa curga si ce-=a fi o fi!!! ca pe urma spun...ahhh aasta mi-a zis cutarica in carti si-mi pica fisa...ok!!! f bine!!! ehh si asta un HAR sa prevezi in niste ilustratii,tot respectul
  •  
    • 14 mesaje
    24 Iun 2009, 23:13
    0 0
    buna!! eu sunt noua,dar de pe acest forum am aflat de jasmine!!! eu nu sunt in tara,sunt f departe de casa de cativa ani si am apelat si eu la acesta domnisoara!! de fapt de 2 ori,acum o luna si ceva si ieri am ami avut o sedintza pe skipe!!! vrreau sa va spun ca sunt mai multe decat multumita de ea...acum s-au repetat anumite chestii!! i deea este ca acum 2 sapt am cunoscut un tip,tot roman,mi-a zis ca este roman care seamana intr-utotul cu descrierea ei!!! sa vedem ce se intampla,s-au mai intamplat cateva chestii din cele prezise de ea cu mare exactitate.AICI un stau eu,am o colega de serv. care si-a ghicit si ea sapt asta la jasmine si a ramas uimita de capacitatile ei...eu o recomand fetelor,oe mine m-a lamurit in multe privintze....a durat sedintza mai mult de o ora,este f serioasa asta m-a frapat si vorbeste f clar si frumos!!! e f pritenoasa si deschisa!!! eu am mai fost o singura data la altcineva...dar nu am fost asa multumita si am facut o pauza!!! eu sincer cred ca are un dar...special!!! pare si un om bun!!! parca si o fata de pe aici ANTONIA zicea cam la fel!!! ANTONIA,tu sti sa dai in carti??
  •  
    • 17 mesaje
    25 Iun 2009, 10:18
    0 0
    M ati facut tare curioasa, abia astept sa mi ghicesc, sper sa fiu si eu multumita de Yasmine
  •  
    • 27 mesaje
    26 Iun 2009, 12:43
    0 0
    fetelor, cat mai e tariful la jasmine ? acum 2 saptamani era 50 ron si acum am inteles ca e 70. cum mai e ? si, heyda, sun de 3 zile la dna din cta, la care mi-ai dat numarul si intra robotul. nu mai e valabil nr. ? mersi.
  •  
    • 157 mesaje
    26 Iun 2009, 12:48
    0 0
    Pt. Marra30: eu urmeaza sa ma intalnesc cu Jasmine diseara, si asa mi-a spus, ca tariful acum e 70 lei.
  •  
    • 33 mesaje
    26 Iun 2009, 21:30
    0 0
    mirunas sa ne spui cum a fost cu jasmine!!daca ai fost multumita...suntem curioase.Si eu am sunat-o si mi-a spus ca pretul ar fi de 70 lei...mi s-a parut ok,eu am platit si mai mult la una acum 1 an!!pup!!
  •  
    • 38 mesaje
    27 Iun 2009, 23:44
    0 0
    m-am programat si eu acum in iulie la jasmine,nu stiam ca s-a facut 70 lei,dar avand in vedere ca avea pretul de 50 lei de acum 1 an si ceva,pentru mine ste ok si acum...70 lei,mai ales ca eu merg de mult timp la ea!! ANTONIA tu ai mai fost de atunci la jasmine? ce interesant ca tu sti cartile de tarot.....e ceva!!
  •  
    • 14 mesaje
    27 Iun 2009, 23:50
    0 0
    au inceput sa evolueze lucrurile intre mine si aceste roman pe care l-am intalnit conform celor spuse de jasmine!! sunt din ce in ce mai curioasa de ce urmeaza...zicea ca el o sa insiste si ca eu o sa ma gandesc numai munca si ca il aman..la inceput...si a fost si asta...si ca o sa ma invite la un drum..s-a intamplat si asta,plus descrierea fizica...varsta si parul ca a zis ca este ondulat si grizonat..este exact asa...incep sa se intample una dupa alta...imi place tipul din ce in ce mai mult!!!va mai tin la curent!!
  •  
    • 157 mesaje
    28 Iun 2009, 19:09
    0 0
    Am avut vineri intalnirea cu Jasmine, de data asta face to face. Mi-a placut de ea, e o tipa deschisa, cu care chiar ai ce discuta. In mare parte, si in aspectele lor esentiale, cele prezise prima oara s-au cam repetat. I-am recunoscut si ei insa ca mi-e inca greu sa cred intr-o asemenea rasturnare de situatie (intre ceea ce e acum, sau ce se intampla acum, si ceea ce mi-a prezis ea). Acum nu-mi mai ramane decat sa astept sa vad cum vor evolua in continuare lucrurile.
  •  
    • 17 mesaje
    29 Iun 2009, 15:41
    0 0
    Imi voi ghici si eu maine...am emotii, sper sa fiu multumita, trebuie sa ma gandesc la ceea ce vreau sa apara in carti, sau apar oricum fara sa ma gandesc eu.............?
  •  
    • 157 mesaje
    29 Iun 2009, 16:19
    0 0
    Daca ar putea sa iasa chestiile asa cum ne dorim noi...viata asta ar fi asa simpla...ca nu ar mai fi nimic interesant. Eu cred ca lucrurile ies oricum, daca ele sunt directionate sa ajungem intr-un anume punct.
  •  
    • 31 mesaje
    29 Iun 2009, 16:40
    0 0
    iti doresc doar sa nu ai surprize cam neplacute dupa ce iti vei ghici...in sensul...ca nu va fi ceea ce vrei sa auzi....eu oricum ,vreau sa cred,....ca totul e mai mult un joc....si ca viitorul nu ti-l poate sti nimeni dinainte....
  •  
    • 17 mesaje
    29 Iun 2009, 16:41
    0 0
    Cand a inceput sedinta de ghicit, voi nu ati gandit cartile?Am auzit ca daca le gandesti haotic, tot haos va fi si in carti........am emotii
  •  
    • 157 mesaje
    29 Iun 2009, 16:44
    0 0
    In ce sens sa gandim cartile? Eu am asteptat doar sa vad ce-mi spune.
  •  
    • 17 mesaje
    29 Iun 2009, 16:48
    0 0
    In sensul sa ne gandim in acel moment la soarta, copii, examene, servici, sau orice ne intereseaza..........si prin urmare va trebui sa si apara in carti la ce ne-am gandit , sau pur si simplu fara sa ma gandesc la ceva anume ele tot vor apare in carti?
  •  
    • 157 mesaje
    29 Iun 2009, 16:50
    0 0
    Eu nu as putea spune ca m-am gandit la ceva anume. Am asteptat cu mare interes sa vad ce imi spune.
  •  
    • 17 mesaje
    29 Iun 2009, 16:53
    0 0
    Si ti a dat multe detalii?E prima oara cand imi ghicesc............
  •  
    • 157 mesaje
    29 Iun 2009, 16:57
    0 0
    Da, mi-a dat multe detalii, chiar f multe, insa nimic din ce mi-a spus nu seamana cu ceea ce se intampla acum in viata mea, mai ales pe partea sentimentala. Mie mi-e cam greu sa cred, recunosc, ca lucrurile s-ar putea schimba de o maniera intr-atat de radicala, pe cat mi-a spus Jasmine.
  •  
    • 17 mesaje
    29 Iun 2009, 17:02
    0 0
    Pai atunci, nu ghiceste bine? De asta nu cred ca e bine sa ne ghicim , ne tot gandim la ce a spus,ne facem sperante sau suntem dezamagiti, si lucrurile evolueaza contrar
  •  
    • 17 mesaje
    29 Iun 2009, 17:03
    0 0
    Cred ca soarta noastra o stie doar Dumnezeu...............