lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 157 mesaje
    20 Iun 2009, 15:22
    0 0
    Si eu incerc de multe ori sa ma incurajez, si sa-mi spun ca in viata se pot intampla atat de multe, incat nici nu-ti poti da seama, dar uneori, cand vezi ca tot astepti, si lucrurile nu se mai schimba, parca nu stii ce sa mai crezi, si timpul trece, trece, asa de repede...
  •  
    • 31 mesaje
    20 Iun 2009, 16:00
    0 0
    curand voi avea si eu intalnire cu jasmine....eram curioasa doar...chiar nu zice nimic de rau nimanui?nu am vazut lumea sa scrie ca i-a prezis ceva nasol.....
  •  
    • 157 mesaje
    20 Iun 2009, 16:03
    0 0
    Am cam sesizat si eu chestia asta, ca in general zice doar de bine. Parca pe la inceputul topicului zicea cineva ca nu i-a zis chiar de bine, dar ca unele asa au fost.
  •  
    • 83 mesaje
    20 Iun 2009, 17:35
    0 0
    \\\\
  •  
    • 17 mesaje
    20 Iun 2009, 20:00
    0 0
    La cine ti ai ghicit? ca am vazut ca sunt multi?Consilierea a fost facuta prin email sau chat?
    Pupici
  •  
    • 157 mesaje
    20 Iun 2009, 21:34
    0 0
    Mersi pt sfaturi, Antonia R, nu sunt chiar mereu incordata, numai ca uneori imi doresc atat de mult sa fie bine si la mine... Adica cred ca am ajuns sa nu-mi mai doresc decat o viata normala, ceva ce altora le e atat de la indemana, si pt mine e atat de greu... pe de alta parte, nu cred nici eu ca lucrurile se pot schimba in mod semnificativ de la o sapt la alta, dar am inteles ca daca ceea ce iese o data, iese de mai multe ori, sunt sanse mai mari ca asa sa se intample. De aceea parca as mai avea nevoie de o confirmare. Mie Jasmine mi-a spus in general de bine, sper sa si fie asa.
  •  
    • 157 mesaje
    20 Iun 2009, 21:40
    0 0
    ... Si nici macar nu stiu ce sa mai cred despre viata asta, adica cat de mult putem interveni noi in destinul nostru, sau cat e vorba de soarta si nu putem face nimic. Adica eu nu stiu cat de mult ar trebui eu sa ma invinovatesc pe mine pt ceea ce mi se intampla, sau daca ar trebui sa ma consolez cu ideea ca asta e destinul meu si orice as face eu, nu pot schimba in mod semnificativ situitia. Habar nu am ce sa mai cred...
  •  
    • 83 mesaje
    20 Iun 2009, 21:55
    0 0
    \
  •  
    • 157 mesaje
    20 Iun 2009, 22:00
    0 0
    Mersi, Antonia, orice sfat acum ma face sa ma simt mai bine. Daca vrei sa vorbim mai multe, iti las id-ul meu de mess: smiruna. Mi-ar face bine sa vorbesc cu cineva, cu o situatie complicta, sau asemanatoare. Si eu iti urez numai bine.
  •  
    • 503 mesaje
    20 Iun 2009, 22:35
    0 0
    Foarte interesant...As vrea si eu numarul de telefon si adresa tipei. Cum se practica, ma duc eu la ea? Nu as vrea prin mail sau telefon, vreau face to face, sa ii studiez si reactiile, feedback-ul
    Mersi anticipat!
  •  
    • 121 mesaje
    20 Iun 2009, 22:48
    0 0
    Mirunas mai esti pe aici? as fi vrut sa vb.
  •  
    • 157 mesaje
    21 Iun 2009, 09:18
    0 0
    Buna, Vanessa Alexandra, aseara am iesit, dar astazi sunt pe aici, daca vrei sa vorbim.
  •  
    • 121 mesaje
    21 Iun 2009, 09:50
    0 0
    da..as vrea. am adaugat id-ul tau pe mess
  •  
    • 157 mesaje
    21 Iun 2009, 11:04
    0 0
    Antonia, as dori sa te mai intreb ceva. Acum cat timp ai fost tu la Jasmine, adica de ordinul lunilor, sau anilor, si daca ai fost de mai multe ori.
  •  
    • 503 mesaje
    21 Iun 2009, 15:39
    0 0
    Hey, evelor care ati fost la tipa respectiva, nu ma ignorati...Nici eu nu sunt intr-o perioada prea grozava.
  •  
    • 157 mesaje
    21 Iun 2009, 15:46
    0 0
    Pt. Lissa: consultatia are loc prin telefon sau mail, costa 50 lei, eu am fost o data, daca mai vrei si alte amanunte, in masura in care pot raspunde, ti le ofer cu placere.
  •  
    • 157 mesaje
    21 Iun 2009, 16:33
    0 0
    As mai avea o intrebare tutror celor care au apelat pana acum la Jasmine: daca vreuneia dintre voi i-a anticipat ca va ramane singura, adica nu se va marita, nu-si va gasi pe cineva, nu-si va intalni pur si simplu perechea (cred ca asta e o mare dilema pt majoritatea celor de aici). Pt ca asa cum sesiza cineva mai sus tuturor ne-a cam spus numai de bine, adica la toate, intr0un final, va aparea cineva, care va fi destinul nostru, chiar daca acum lucrurile nu intrevad asta.
  •  
    • 503 mesaje
    21 Iun 2009, 18:26
    0 0
    Pai eu am spus in primul mesaj ca ma intereseaza numarul de telefon si adresa ei. Nu vreau consultatie prin mail sau telefon ci in persoana.
  •  
    • 157 mesaje
    21 Iun 2009, 20:27
    0 0
    Cam asta voiam si eu sa stiu, daca a vazut si cazuri mai putin fericite, daca vreuneia i-a anticipat chiar lucruri rele, daca pt cineva nu a intrezarit nicio speranta in ceea ce priveste posibilitatea de a-si face o familie, de a se casatori, de a avea un copil. Cred ca toate stim ca se spune ca daca lucrurile nu ies, posibil sa fie si interventii de alta natura (cununii legate).
  •  
    • 157 mesaje
    21 Iun 2009, 20:32
    0 0
    Aditeo, voiam sa te mai intreb daca tu ai mai fost la altcineva pana acum, adica la alte prezicatoare, si daca ti-au spus cam aceleasu chestii.