Din dragoste de bebelusi

  •  
    • 6557 mesaje
    27 Feb 2015, 13:15
    0 0
    Amelie si oamenii lipsiti de bun simt au un rost pe lumea asta
    LA fel si nevertebratele, bolile etc : p
  •  
    • 9728 mesaje
    27 Feb 2015, 13:17
    0 0
    panselutas said:Amelie si oamenii lipsiti de bun simt au un rost pe lumea asta
    LA fel si nevertebratele, bolile etc : p

     
    Ok, pe lumea asta ...dar nu e musai, pe eva.ro

     

  •  
    • 10065 mesaje
    27 Feb 2015, 13:17
    1 0
    Doamna Daria, tine doar de mine ce si cum in ce priveste familia mea . Si DA, am un copil exemplu atit la invatat cit si in comportament . Nu doar tu, ci nimeni nu ma poate arata cu degetul, dimpotriva. Pentru a cunoaste un adevar, trebue avut la cunostinta fosrte multe detalii . De tu crezi ca distanta dintre mine si fica-mea e o problema a ma ocupa de ea, te inseli. Zinlic avem de invatat, de jucat, de discutat ... si asta online . Iar cind e cu mine , la fel, cuprindem in program de toate, inclusiv invatatul. Miine ii fac chef, de ziua ei , spre ex.
  •  
    • 10065 mesaje
    27 Feb 2015, 13:19
    0 0
    zorro_ said:
    cafe_au_lait said:Păi așa făceam și eu, și deci nu mai aveam așa o problemă ...dar acum a sărit calul rău de tot, și la ce să mai fac și cel mai mic efort de ”automatism”, să-și ia valea de aici. Că dacă tăcea, și rămânea în cafeneaua ailaltă, filozof rămânea. Dar nu vrea, dom”le, filozof, el vrea să jignească, să înțepe, să impungă.... ia să mai jignească acolo la el, sau prin alte părți   

     doamna, sunteti intr-o grava eroare...(nu stiu cauza)

    nu am injurat, jignit sau intepat pe nimeni, niciodata....cred ca ma confundati cu iuzerii de la Jina, ei fac d`astea

     

    ...Viktore, nu-ti mai cere scuze bre,ca te-injura de nu te vezi

     

    Nu-mi cer scuze Zorrica, doar ca vorbim in necunostinta de cauza.

     

     

  •  
    • 8901 mesaje
    27 Feb 2015, 13:25
    0 0
    hai ca ati intrat cu glod pe cizme in topicul asta. cararusa pe altele ca nu mai au mamele loc de voi sa scrie lucruri faine despre astia micii.
  •  
    • 9728 mesaje
    27 Feb 2015, 13:28
    1 0
    Vicktor, eu ți-aș recomanda să șezi blând pe fundul tău, și să nu te bagi în rahatul făcut de ”Zorică”. Sper doar ca acest rahat al lui să nu ți se pară prea atrăgător.

     
  •  
    • 10065 mesaje
    27 Feb 2015, 13:44
    0 0
    adina236 said:hai ca ati intrat cu glod pe cizme in topicul asta. cararusa pe altele ca nu mai au mamele loc de voi sa scrie lucruri faine despre astia micii.

     

    Doamna Adina . Aici de rinjesti e problema, de vorbesti la modul serios , iar e problema. Chiar de nu e , se gaseste, nu de ce ai spus , ci de cum ai spus-o .

     

    Legat scoica/scaunele spre ex.

     

    Nu am spus nimanui sa-si puna copilul pe capota , ci sa-l protejeze, si o spun din experienta ca-s foarte in tema cu traficul . Dar deh, ma trezesc io vorbind din astea, unu care se invirte in jurul milionului de km ...

     

    LE.

     

    Si nu trebue luat in calcul spusele mele. De crezi de bine e ok, de nu ... nu ... nu impun eu nimanui ce si cum sa procedeze.


    Acest mesaj a fost editat de către ViktorC: 27 Feb 2015, 13:46
  •  
    • 5035 mesaje
    27 Feb 2015, 13:47
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10065 mesaje
    27 Feb 2015, 13:51
    0 0
    I_have_a_dream said:da ma au ajuns soferii sa dea lectii la muieri.

    cu zorro, zau, ma-sa nu se uita la el, creca nici n-a stiut ca are plod, vrea si el musai priviri atintite asupra lui, ignorati-l, e si el psihopat saracu. e de mila.

     

    N-am dat lectii, ci un sfat (chiar explicativ) doar .

     

    De il ei de bine e ok, de nu, pentru mine tot ok este, crede-ma.  

  •  
    • 682 mesaje
    27 Feb 2015, 13:53
    0 0
    Sincera sa fiu, pe langa ca s a legat de Milady cu mama ei, zau daca am vazut de cand sunt pe forumul asta ca acest Zorica sa dea cuiva vreun raspuns coerent sau la obiect !!! Doar mistouri,doar jigniri,raspunsuri date total pe langa,etc..... Nu inteleg deloc de ce si mai pierde vremea pe aici, doar ca sa ne enerveze pe noi? Jalnic individ
  •  
    • 5035 mesaje
    27 Feb 2015, 13:55
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8901 mesaje
    27 Feb 2015, 13:56
    0 0
    viktor cel delikat se ofensa.....bun ashea!
    problema nu e ca ti-ai dat cu parerea despre subiectul anterior, problema e ca-i sufli subi aripi pocitului. ce crezi ca spune asta despre tine? cate comentarii pertinente ai avut in ultimele 5 pagini?
  •  
    • 4455 mesaje
    27 Feb 2015, 13:58
    0 0
    E invizibil in viata reala, de aia se da cu curu' de pamant sa provoace o reactie.
    A vazut ca l-am ignorat o tura, a mai raspuns o data la acelasi mesaj. Pute a disperare ah, razboinicul luminii. Patetic individ.
  •  
    • 10065 mesaje
    27 Feb 2015, 13:59
    0 0
    Doamna Dream . De spun ca la un 50km/h pe o frina brusca te ridici de pe bancheta cu tot cu copil in brete, vei sune ca aberez .

    Fa un test, pune pe bancheta un obiect de X kg, apoi vezi de te ajunge din urma pe o frina dura.
  •  
    • 5035 mesaje
    27 Feb 2015, 14:02
    0 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2554 mesaje
    27 Feb 2015, 18:17
    0 0
    Pentru inceput, spun ca ca Ame are dreptate:: se poate vorbi la persoana a treia

  •  
    • 4582 mesaje
    27 Feb 2015, 18:22
    3 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4582 mesaje
    27 Feb 2015, 18:58
    2 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 27 Feb 2015, 19:07
  •  
    • 4582 mesaje
    27 Feb 2015, 19:10
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8217 mesaje
    27 Feb 2015, 19:44
    1 0
    Pe mine m-au iubit toate fostele posibile soacre, mai pe fata, mai pe dos, asa cum au simtit ele. Nu am asteptat nimic de la ele si cred ca m-au iubit si mai mult cand nu le-am luat feciorii de barbat. )

    Nu exista o reteta anume sa te faci iubit. Daca ma uit la soacra lui Opium, pai nene, oricata teorie de-asta ai aplica in relatia cu ea, unsa cu miere si hranita cu baclava si decorata cu vata de zahar, caramelizata de 5 ori pe zi, tot nu ai reusi sa o imbunezi cat de cat, n-ai sa scoti acreala din ea. Cam ce sanse ai avea sa profiti din relatia cu ea?