Din dragoste de bebelusi

  •  
    • 7469 mesaje
    27 Feb 2015, 11:28
    4 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 14418 mesaje
    27 Feb 2015, 11:31
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 16187 mesaje
    27 Feb 2015, 11:35
    4 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 3613 mesaje
    27 Feb 2015, 12:11
    0 0
    Raportat si de mine.
    Mi, sa nu pui la suflet, asta nu are toate tiglele pe casa!

     
  •  
    • 10065 mesaje
    27 Feb 2015, 12:31
    1 1
    Zorrica, cam multe intrebari carora trebue dat raspunsuri .

    Ceri un avocat sau te descurci si singurel ?

  •  
    • 16187 mesaje
    27 Feb 2015, 12:36
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10065 mesaje
    27 Feb 2015, 12:37
    1 0
    V-am zis io , v-am zis io ...



  •  
    • 10065 mesaje
    27 Feb 2015, 12:41
    1 1
    zorro_ said:
    dancing_fawn said:Eu l-am raportat la admin si sper sa faceti si voi acelasi lucru. Asa specimene nu au ce cauta pe un forum public!

    m-ai raportat ca m-ai injurat ????......si ce a zis ???

     

     

    stii bine ca nu rezolvi nimic, mai bine ati avea decenta sa nu mai spurcati utilizatorii care nu au idei comune cu ale voastre

     

    Aici Zorrica are perfecta dreptate !

  •  
    • 3816 mesaje
    27 Feb 2015, 12:46
    6 0
    Bai baieti,ca fetele se spurca intre ele ca una e vai de steaua ei si alta se bese curcubee placate cu aur de optispe,e una. Ca te iei de moartea unui om,mi se pare chiar josnicie. Oricata fraternitate ai avea si suport ca esti aceeasi subspecie,sunt unele limite ce au fost depasite.
  •  
    • 8901 mesaje
    27 Feb 2015, 12:55
    0 0
    lasati-i bre in pace, ca aici functioneaza soidaritatea masculina. unul spune un jeg, celalalt aplauda si-l pupa pe frunte. dar deh....
  •  
    • 10065 mesaje
    27 Feb 2015, 12:56
    1 0
    daria_alex said:Pai Miki, nu vezi ce zice bravul barbat Viktorel, ca cica de fapt problema este ca nu acceptam alte idei!

    Tinere, de cand glumele de rahat si ce debitati voi au ajuns IDEI si PARERI?!?!?!
    Ceea ce scoateti voi din taste nu sunt nici idei si nici pareri, ci doar niste mizerii scoase de niste oameni extrem de tristi!

     

    Spre ex tie , ti-am tot vorbit omeneste si in limitele bunului simt . In schimb tu, iti cam infigi clontisorii . Arata-mi si mie pe cine am luat la spurcat pe aici sau cui i-am vorbit jegos .

  •  
    • 9728 mesaje
    27 Feb 2015, 12:59
    3 0
    Nu știu de ce vă surprinde, voi nu ați văzut ce mari și multe tâmpenii scrie Zorro ăsta, de foarte mult timp? Ăsta e un om inrăit,  îl suspectez și de tras  la măsea, de dimineață până seara ....personal nu îl bag în seamă de ceva timp.
    Dar cred că ar fi cazul să îl aruncăm afară, chiar nu are ce căuta cu nemerniciile lui printre noi, pentru că asta este, un nemernic, fără pic de umor adevărat,  fără absolut nimic, de spus concret, un țepos și un urâcios, zi de zi efectiv. Pentru ce naiba să îl tolerăm, chiar n-are niciun rost. 


    Acest mesaj a fost editat de către cafe_au_lait: 27 Feb 2015, 13:00
  •  
    • 8901 mesaje
    27 Feb 2015, 13:01
    0 0
    daria_alex said:Nu stiu, Adina.
    Dar ma gandesc la tanarul Viktor care mai este si tata de fata!
    Si chiar ma gandeam serios ce ar zice taica-miu de exemplu, daca l-as pune sa ia astfel de preocupari: ranjit, libidinosit pe forumuri de muieri, caterinca de coltul blocului, vorbe in vant doar ca sa enerveze etc.
    Pai mi-ar zice ca el e barbat serios sau vreun jeg fara preocupare!

    Erica, tatal tau de ceva vreme e prezent in online. Ce parere ai, ar fi solidar cu indivizii astia care cica sunt tati, barbati etc?!

     

    poi no, sa ne gandim ca vine fata lui viktor acasa cu un mascul ca azorel de mana. atunci sa vedem daca solidaritatea ramane in picioare.

  •  
    • 8901 mesaje
    27 Feb 2015, 13:02
    0 0
    cafe_au_lait said:Nu știu de ce vă surprinde, voi nu ați văzut ce mari și multe tâmpenii scrie Zorro ăsta, de foarte mult timp? Ăsta e un om inrăit,  îl suspectez și de tras  la măsea, de dimineață până seara ....personal nu îl bag în seamă de ceva timp.
    Dar cred că ar fi cazul să îl aruncăm afară, chiar nu are ce căuta cu nemerniciile lui printre noi, pentru că asta este, un nemernic, fără pic de umor adevărat,  fără absolut nimic, de spus concret, un țepos și un urâcios, zi de zi efectiv. Pentru ce naiba să îl tolerăm, chiar n-are niciun rost. 

     cafe, io numa de-i vad avatarul sar peste ce scrie. mi s-a format un automatism. ce sa fac???

  •  
    • 8217 mesaje
    27 Feb 2015, 13:03
    2 0
    Unii prind aripi dupa ce-s bagati putin in seama. Scria putintel pana acum, in legea lui, dar i s-a dezlegat limba de cand i s-a acordat o farama de atentie.


  •  
    • 9728 mesaje
    27 Feb 2015, 13:07
    2 0
    Păi așa făceam și eu, și deci nu mai aveam așa o problemă ...dar acum a sărit calul rău de tot, și la ce să mai fac și cel mai mic efort de ”automatism”, să-și ia valea de aici. Că dacă tăcea, și rămânea în cafeneaua ailaltă, filozof rămânea. Dar nu vrea, dom”le, filozof, el vrea să jignească, să înțepe, să impungă.... ia să mai jignească acolo la el, sau prin alte părți   
  •  
    • 3613 mesaje
    27 Feb 2015, 13:09
    5 0
    zorro_ said:Doamna Adriadi, ziaristi de la Jina sa nu raportati, va rog eu frumos

    Mai, muiercea! Ca-ti curg balele pe aici, ca te bagi in  seama de aiurea, jignind de cele mai multe ori, hai, mai treaca-mearga! Dar ca sa ajungi sa te legi si de ceva sfant, coliva mamei lui Milady, mama pierduta cu doar cateva zile in urma, inseamna nemernicie fara pereche. 
    Acum pricepi de ce am zis ca nu ai toate tiglele pe casa? Asa ceva nu se face nici in real, nici in virtual, niciunde.  Sa-ti fie rusine!

     

  •  
    • 8217 mesaje
    27 Feb 2015, 13:11
    0 0
    Se poate vb si la persoana a3-ea. Deci indirect. Da, faza e de doi bani si nici macar atat, nu-i inteleg rostul, dar el oricum nu are niciun rost.


  •  
    • 8901 mesaje
    27 Feb 2015, 13:12
    1 0
    Adri, am io o vaga senzatie ca-ti usuci gura cu cine nu trebuie. Nu, nu pricepe ca are doage lipsa, pt ca pasarelele is facura cuib buluc la el sub sapca.
  •  
    • 9728 mesaje
    27 Feb 2015, 13:13
    0 0
    Adri, se vede cla treaba că este prea nemernic, nu o să aibă nici cea mai mică fărâmă de rușine, stai să vezi ce râde ticălosu” în barbă, că s-au ofticat ”galinaceele”” ....nu pe bune, nu văd nici cel mai mic rost pentru care să îl tolerăm în continuare pe aici.