Eu te-am iubit corect gramatical

  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 21:16
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2351 mesaje
    2 Feb 2013, 21:16
    0 0
    penicyllin said:pai GE... nu stii cum face Madam?

    baga grosoleaneala agresiva, te eticheteaza in fel si chip cu titlu de "gluma",

    iar daca o arzi ca e obraSnica, incepe sa chiraie jalnic ca sunt altii rai, ranchiunosi si nemilosi cu trista care este,... asa-i filmul de fiecare data la Dansa (ete ce politicos sunt cu cine nu merita).

    si culmea,  mai pretinde si scuze))

     
    Cam asta-i filmul Dalia...
    Aruncarea cu epitetul, plina de misericordie ludica, iar cand ti-o trage in coafura cineva mai cu pasiune pentru scris, incepe victimizarea.
     

  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 21:16
    1 0
    dalia05 said:

     

    Auzi, una e un aparator sporadic si alta unul care se tine scai dupa tine si canta vocea a doua ca Penni. Eu de asa ceva nu am avut parte , nici in real nici in virtual. Stai sa vezi ce imi sare in cap acum

     

     in care cap, dalia?

  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 21:17
    0 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 2 Feb 2013, 21:18
  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 21:19
    1 0
    dalia05 said:
    penicyllin said:
    dalia05 said:

     

    Auzi, una e un aparator sporadic si alta unul care se tine scai dupa tine si canta vocea a doua ca Penni. Eu de asa ceva nu am avut parte , nici in real nici in virtual. Stai sa vezi ce imi sare in cap acum

     

     in care cap, dalia?

     

     

    Citeste doua-trei  postari mai sus ca nu bat toaca de doua ori

     da, e in regula. nu ai un raspuns la aceasta intrebare.

  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 21:19
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 21:20
    0 0
    dalia05 said:
    penicyllin said:pai GE... nu stii cum face Madam?

    baga grosoleaneala agresiva, te eticheteaza in fel si chip cu titlu de "gluma",

    iar daca o arzi ca e obraSnica, incepe sa chiraie jalnic ca sunt altii rai, ranchiunosi si nemilosi cu trista care este,... asa-i filmul de fiecare data la Dansa (ete ce politicos sunt cu cine nu merita).

    si culmea,  mai pretinde si scuze))


    Ufff, greu mai e pentru tine sa faci diferenta intre ironie si realitate. Canta vocea a doua in continuare, dar ai grija sa nu falsezi

     

    ai repetat prostia asta a doua oara. poti s-o repeti oligofrenic pentru a mia oara.

    tot o prostie ramane.

  •  
    • 8901 mesaje
    2 Feb 2013, 21:20
    0 0
    Regina_Neagra said:
    andrada86 said:Regino, sper ca te-ai informat, macar de data asta, cu privire la acordarea indemnizatiilor si nu vei reveni, peste 15 luni, cu aceeasi problema.
    Nu de alta, dar lucrezi in domeniu si ar fi pacat sa ramai cu lacune majore.

     

    andrado inca astept sa imi arati in lege unde scrie asta . nu face pe proasta ca nu are rost, chit ca iti shade bine

     

    pana atunci urmeaza sfatul lui milady ca fuse bine intentionata, chit ca lasa treaba pe jumatate

     

     Dadu Dalia link. Dar de cetit, tre' s-o faci singura. Hai, ca nu e greu...

  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 21:22
    0 0
    dalia05 said:
    GeneralElectric said:
    penicyllin said:pai GE... nu stii cum face Madam?

    baga grosoleaneala agresiva, te eticheteaza in fel si chip cu titlu de "gluma",

    iar daca o arzi ca e obraSnica, incepe sa chiraie jalnic ca sunt altii rai, ranchiunosi si nemilosi cu trista care este,... asa-i filmul de fiecare data la Dansa (ete ce politicos sunt cu cine nu merita).

    si culmea,  mai pretinde si scuze))

     
    Cam asta-i filmul Dalia...
    Aruncarea cu epitetul, plina de misericordie ludica, iar cand ti-o trage in coafura cineva mai cu pasiune pentru scris, incepe victimizarea.
     

     

     

    Ludic nu e ceva rau,  mizericordie nu mi se potriveste si nici nu ma victimizez. Incerc doar sa inteleg

     

    exact, ludic. clar ca-ti place, dalia.

    altminteri n-ai repeta faza asta teatrala de nenumarate ori, cu atata pasiune...)

     

    altfel se cheama altcumva... in  legatura de lipsa de cap, de care te supectez...


    Acest mesaj a fost editat de către penicyllin: 2 Feb 2013, 21:24
  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 21:23
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2351 mesaje
    2 Feb 2013, 21:24
    0 0
    dalia05 said:
    GeneralElectric said:
    penicyllin said:pai GE... nu stii cum face Madam?

    baga grosoleaneala agresiva, te eticheteaza in fel si chip cu titlu de "gluma",

    iar daca o arzi ca e obraSnica, incepe sa chiraie jalnic ca sunt altii rai, ranchiunosi si nemilosi cu trista care este,... asa-i filmul de fiecare data la Dansa (ete ce politicos sunt cu cine nu merita).

    si culmea,  mai pretinde si scuze))

     
    Cam asta-i filmul Dalia...
    Aruncarea cu epitetul, plina de misericordie ludica, iar cand ti-o trage in coafura cineva mai cu pasiune pentru scris, incepe victimizarea.
     

     

     

    Ludic nu e ceva rau,  mizericordie nu mi se potriveste si nici nu ma victimizez. Incerc doar sa inteleg

     
    Peste o ora plec la o petrecere. Mi-era un somn....dar acum m-am trezit gratie (si) tie.
    Bine ca plec. Pentru ca am putea-o tine pana maine, te cunosc. Ai o energie .
     

  •  
    • 8901 mesaje
    2 Feb 2013, 21:25
    0 0
    Ei, poftim educatie! Pai se poate, Dalia...mura-n gura??
    Asa faci tu si cu studentii tai?!
  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 21:26
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 21:27
    0 0
    GeneralElectric said:

     
    Peste o ora plec la o petrecere. Mi-era un somn....dar acum m-am trezit gratie (si) tie.
    Bine ca plec. Pentru ca am putea-o tine pana maine, te cunosc. Ai o energie .

     

    Distractie faina, GE. Daca bei ceva bun, ia o inghititura si pentru mine.

     

    si alta data, cu placere.

    )

  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 21:27
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2351 mesaje
    2 Feb 2013, 21:27
    0 0
    dalia05 said:Regina, PDLul ala pe care il votai eu, prin OUG a marit indemnizatia mamelor cu 600 RON/luna pentru gemeni, tripleti, etc.  In 2011.

    Nu ca as fi de acord, am idei legislative radicale mai bune

     
    Radicale??? Dar ce s-a intamplat Dalia de ai devenit radicala tu, echilibrul la care ne raportam cu totii, sfiosi? 

  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 21:29
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 21:29
    0 0
    andrada86 said:Ei, poftim educatie! Pai se poate, Dalia...mura-n gura??
    Asa faci tu si cu studentii tai?!

     

    haidi bre, ma lasi?

    doar nu-ti imaginezi ca a inventat mersul pe jos ori coada la pruna...

    o golaneala pe net e oricand salutara...

    )

  •  
    • 2351 mesaje
    2 Feb 2013, 21:29
    0 0
    penicyllin said:
    GeneralElectric said:

     
    Peste o ora plec la o petrecere. Mi-era un somn....dar acum m-am trezit gratie (si) tie.
    Bine ca plec. Pentru ca am putea-o tine pana maine, te cunosc. Ai o energie .

     

    Distractie faina, GE. Daca bei ceva bun, ia o inghititura si pentru mine.

     

    si alta data, cu placere.

    )

     
    Absolut, asa voi face! Merci si ne vedem pe araturi.

  •  
    • 14418 mesaje
    2 Feb 2013, 21:30
    0 0
    Mesaj şters de administrator