tzoale :)

  •  
    • 4051 mesaje
    1 Mar 2015, 19:32
    0 0
    AmeliEva said:
    Oana_Domino said:



    http://www.lightinthebox.com/A-line-Strapless-Sweep-Brush-Train-Chiffon-Evening-Dress_p254531.html#size_charts

    ma gandeam la asta

     

     

     

    Asta e za best sau za one, cum vrei!

     

     

    Daaaa , superba ! 

  •  
    • 9728 mesaje
    1 Mar 2015, 19:45
    1 0
    Oana, mie îmi plac foarte mult ultimele rochii puse de tine, rochia verde bineînțeles, dar îmi place și rochia gen cămășă de noapte, are o culoare deosebită și foarte frumoasă. 
  •  
    • 9724 mesaje
    1 Mar 2015, 20:44
    2 0
    clara1 said:Am intrat aici sa zic si io despre ţâţele lu sam
    Mie mi se pare foarte bun . Adica , da , mi-as face griji pentru consecinte pentru sanatate dupa ce am vazut tot felul de nenorociri pe la tv cu ce au patit unele . Dar sunt sigura ca sam s-a documentat si nu se duce la vreun frizer .
    Asa ca , succes sam , si apoi sa pui poze

     

    O, da! Musai pun poze, față și profil. Pot să țin totuși, hainele pe mine? Mulțumesc pentru votul de încredere! Medicul e recomandat de o tipă, bună cunoștință, foarte mulțumită de rezultat. Și arată foarte natural, aia a cântărit greu în alegerea clinicii și a medicului. Puse de 2 ani, fără probleme. De cum am dat goarna ca ma gândesc la asta, a plouat cu recomandări, dar fie nu erau persoane cu aceeași conformație, fie erau prea mari pentru gustul meu, fie operații prea recente (câteva săptămâni), deci nu avuseseră timp să se așeze total. Și cea mai bună prietenă a mea, are din 2003, e alive and kicking, n-a avut nicio problemă, în 11 ani. Mi-a explicat în detaliu, toate stările, care sunt durerile, ce și cum trebuie sau nu trebuie făcut. Știindu-se pe ea, cu o toleranță mai scăzută la durere, mi-a zis că e un fel de febră musculară, mai intensă. Calmante bune și totul e ok. O cred, că mă iubește! Nu m-ar vrea zvârcolindu-mă de dureri
  •  
    • 4051 mesaje
    1 Mar 2015, 20:47
    0 0
    Si cand zici ca o s-o savarsesti?
  •  
    • 14418 mesaje
    1 Mar 2015, 20:56
    0 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 9724 mesaje
    1 Mar 2015, 21:41
    0 0
    O s-o comit, imediat ce mi se da unda verde. Maine ar trebui sa am o data, mai mult sau mai putin precisa.

    Majestate, sa nu dai, daca zic
    6500 si o asigurare, care inca n-a fost discutata in detaliu!
  •  
    • 14418 mesaje
    1 Mar 2015, 21:50
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 9724 mesaje
    1 Mar 2015, 21:53
    0 0
    Sau poti sa te gandesti ca putea fi si mai rau
    Ca sa ne pastram pe linia pozitiva a intregii zile!
  •  
    • 9873 mesaje
    1 Mar 2015, 23:41
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8217 mesaje
    2 Mar 2015, 18:55
    1 0
    Eu am vazut-o pe Trili in rochita

  •  
    • 4582 mesaje
    2 Mar 2015, 21:09
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 9873 mesaje
    2 Mar 2015, 22:16
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 5188 mesaje
    3 Mar 2015, 08:11
    0 0
    m-am uitat la rochii. imi plac alea puse de samoa, imi plac si alea verzi puse de oana.

    nu m-as lua dupa poza tipei, nah, fara machiaj si accesorii..

    abia astept sa ma apuc si eu de cautari si sa va cer parerile    
  •  
    • 8217 mesaje
    3 Mar 2015, 13:47
    0 0
    Trili
    Acest mesaj a fost editat de către AmeliEva: 3 Mar 2015, 13:47
  •  
    • 6798 mesaje
    7 Mar 2015, 11:51
    1 0
    Mie nu -mi place stilul asta, mi se pare tern si batranesc. Tricourile sunt ok, le-as purta doar cu blugi. Dar pantalonii aia negri, lejeri plus bluze si pulovere lalai in culori plictisitoare plus pantofi negri fara toc stil masculin, nu. Poate dupa 60 de ani. Pana atunci, macar o pata de culoare.
  •  
    • 955 mesaje
    7 Mar 2015, 12:58
    0 0
    Persoana la care se face referire in articol are un "rafinament atemporal" si "nu este preocupata de moda momentului", ci mai degraba de "un fel de modernitate care are legatura cu stilul de viata". Prin urmare, eu nu intelesei ca ar avea un stil vestimentar in pas cu moda.
    Tinutele prezentate, dupa cum spune si Bertha, sunt batranicioase si in culori terne, potrivite pentru cineva mult mai in varsta. De fapt cred ca sunt ok si pentru o femeie timida, care vrea sa treaca neobservata sau pentru cineva care nu pune pret pe tendintele modei si ia in considerare doar calitatea materialelor alegand tinute in care se simte confortabil si care ii reflecta personalitatea. Eu nu agreez stilul, dar na, oamenii sunt diferiti.
    Acest mesaj a fost editat de către alya_27: 7 Mar 2015, 13:01
  •  
    • 8217 mesaje
    7 Mar 2015, 13:15
    1 0
    Oana_Domino said:tocmai ce am citit articolul asta:


    http://mauricemunteanu.ro/stil-personal-andreea-vizitiu/


    haine de calitate, frumoase, curate, linii simple. pana aici e ok. dar asta inseamna sa fii modern? sa te imbraci in culori plictisitoare? mama cat curaj sa tot porti negru, alb, gri. pe mine a doua poza ma lasa absolut rece, e banala. in fine, gusturile.. voi ce ziceti?

     

     

    L-am tot vazuit sheruit pe individul asta pe Fb. Am deschis de mai multe ori paginile in speranta ca-nteleg si eu despre ce e vorba. Ca deh, e cel mai bun blog de fashion. Niste tzoale insirate, designeri de lux si 3 propoziii.

    Poate-mi explica si mie cineva ce-i cu individul asta.

     

     

     

     

  •  
    • 8217 mesaje
    7 Mar 2015, 13:41
    1 0
    Unele tzoale mi-au placut, dar lasa-ma sa te las, ca nu ai nici o sansa sa ma educi, ca daca-mi iau o bucata de cizma de nu stiu de care, pana sa-i iau perechea am murit de foame. Sau asta e si scopul, mananci gaura covrigului si-ti cumperi tzoalele alea, ca sa stea lalai pe tine, ca doar asa zice nenea

    Fetelor, va multumesc. Ma credeam o ignoranta. :*


  •  
    • 7469 mesaje
    7 Mar 2015, 13:52
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7469 mesaje
    7 Mar 2015, 14:04
    2 0
    Mesaj şters de administrator