Doamna si vagabondul

  •  
    • 17 mesaje
    2 Oct 2008, 15:50
    0 0
    Mai fato du-te si te culca ca si asa nu spui decat tampenii,sau cauta si tu unul care sa nu aiba logan daca tot ai atata timp
  •  
    • 7 mesaje
    2 Oct 2008, 16:04
    0 0
    Am doua intrebari:
    1) Ce vei face peste 10 ani cind nu te va mai invita nimeni in oras caci vor fii alte fufe mai tinere care te vor scoate de pe piata?
    2) Tu investesti ceva si in viitorul tau sau totul este de moment, de azi pe maine?
  •  
    • 509 mesaje
    2 Oct 2008, 20:56
    0 0
    ceva inteligibil in floricica mea
  •  
    • 1995 mesaje
    2 Oct 2008, 21:57
    0 0
    "Dar ce zgomot se aude ? Bazait ca de albine ?
    Toti se uita cu mirare si nu stiu de unde vine,
    Pana vad painjenisul intre tufe ca un pod,
    Peste care trece'n zgomot o multime de norod."
    Ca tot era vorba de Eminescu
  •  
    • 548 mesaje
    2 Oct 2008, 23:04
    0 0
    si tot nu m'am lamurit cu un lucru.....iubitul meu are logan ... asta inseamna k e sarac?
  •  
    • 548 mesaje
    2 Oct 2008, 23:04
    0 0
    voi asa imi considerati iubitul ? sarac daca are logan?
  •  
    • 2103 mesaje
    3 Oct 2008, 00:23
    0 0
    ce caterinca lol, n-am mai ras asa de la topicul celei hartuite de sef; au ceva in comun, zic eu. LOL.
    imi amintesc de sandra brown, numai aia le scotea 2 pe zi.
    sau de sex and the city...
    probabil ca le plateste cineva sa produca asa ceva la un randament ca asta.
  •  
    • 2103 mesaje
    3 Oct 2008, 00:31
    0 0
    ciocolato ridica-ti tu pretentiile la un nivel mai sus; macar un matiz acolo, ce vrei sa ramai pe ultima treapta a societatii? LOL.
  •  
    • 17 mesaje
    3 Oct 2008, 01:08
    0 0
    Asa da ipocrizie
  •  
    • 17 mesaje
    3 Oct 2008, 01:13
    0 0
    Am citit cap coada, m-am amuzat si m-am crucit ca pot exista oameni cu o asa mentalitate bolnava. Dar oare sunt ei vinovati? De vina este mediul in care au crescut si au fost "educati".De vina sunt banii caci nu degeaba se zice ca sunt "ochiul dracului". Sunt saraci cu duhul. Fereste-ma Doamne de astfel de oameni; nu cred ca m-as putea abtine sa le zic vreo 10 vorbe de duh in fata.
  •  
    • 2 mesaje
    3 Oct 2008, 10:59
    0 0
    draga eliza,
    cand am primit linkul pe mess mi-am dat seama ce fel de om esti.
    cand am venit la ziua lui g. ma asteptam sa gasesc doar parveniti si curci bete si ametite de atata hasis. am crezut ca esti altfel. am vrut sa cred ca esti altfel.
    stii ce regret cel mai tare? ca te-am dus acasa la mama si la tata. ca ai stat cu ei la masa si ca in tot timpul asta singurul lucru pe care il simteai pentru noi era repulsie.
    am citit topicul cap coada si regret asta fiindca ma doare. ma doare ca am fost atat de orb incat sa cred ca vrei sa fii altfel.
    crezi ca nu sesizasem ca esti materialista? numai un orb nu vedea asta. am crezut ca o sa te schimbi. uneori puteai sa fii atat de dulce. am crezut in tine si tu? tu mi-ai dat decat dureri de cap.
    saracia nu e o boala, saracia nu e ceva de care sa te rusinezi.
    stii tu cat au muncit ai mei parinti pentru apartamentul ala din mahala? habar nu ai. de ce nu le spui tu cum si-a castigat tatal tau banii? de ce nu spui cati oameni au ramas fara case ara ca lui sa-i pese? de ce nu spui tu cum domnul politician a facut miliarde pe seama saracilor astia pe care tu ii dispretuiesti?
    poate ar fi cazul sa-ti amintesc "domnisoara" diva cate mi-ai marturisit? cum se purtau iubitii tai plini de bani cu tine? iti aduci aminte cand mi-ai spus ca niciunul nu te-a tinut in brate dupa ce faceati sex? pentru ei erai doar o bucata de carne si asa vei fi totdeauna. si ei si tu nu va ganditi decat la voi. nu va pasa de nimeni si de nimic.
    au fost doar 4, zici? mie mi-ai spus alt numar si aveam impresia ca esti sincera. poate vei corecta mai tarziu. sau ai dat rodajul inapoi?
    te-am dus in parc in loc sa te duc in bamboo, te-am dus la film in loc sa te duc la cannes, te-am dus in vama in loc sa te duc la st. tropez, te-am dus la pizza hut in loc sa te duc la casa di david. asta e pacatul meu. nu am vrut sa-mi dai un bmw. asta ai uitat sa povestesti? despre bmwul pe care nimeni nu-l folosea si pe care mi l-ai fi putut pasa mie. te-am refuzat de prost. ar fi trebuit sa iau si bmwul si sa te las sa platesti pentru tot. toate mesele rezervate la bamboo, toate vacantele pe coasta de azur, toate capriciile tale de fetita rasfatata.
    sa ramani eliza cu apartamentul tau de pe barbu vacarescu, ca audiul tau, cu banii tai si cu toti amantii tai imbracati in d&g.
    sa-ti stergi din minte numele meu, adresa mea, nr. de tel., tot.
  •  
    • 4009 mesaje
    3 Oct 2008, 11:04
    0 0
    hooppaaaaaaa!!!!!!
  •  
    • 612 mesaje
    3 Oct 2008, 11:06
    0 0
    inca o data viata bate filmul.

    pe aceasta cale anunt ca imi astept aici amantii, sa spuna ei cum am profitat de inocenta si cardurile lor.
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    3 Oct 2008, 11:07
    0 0
    valeu
  •  
    • 3741 mesaje
    3 Oct 2008, 11:07
    0 0
    S-a trezit adminul?
  •  
    • 1457 mesaje
    3 Oct 2008, 11:07
    0 0
    mey io am o nelamurire... cum ajung bre cei implicati pe eva sa dea replica?
    eva asta-i zona crepusculara
    ti-e si frica sa mai zici ceva ca apare ala/aia despre care vorbesti
  •  
    • 1396 mesaje
    3 Oct 2008, 11:09
    0 0
    frateeeeee.... iar?
  •  
    • 4009 mesaje
    3 Oct 2008, 11:10
    0 0
    daca rostesc si eu niste nume se indeplineste?!!! hmmm... Keanu!!!!!! Johnny!!!! eeee? apare vreunul?
  •  
    • 2807 mesaje
    3 Oct 2008, 11:11
    0 0
    wwaaaawwww (din nou)
    bravo alex
  •  
    • 1457 mesaje
    3 Oct 2008, 11:13
    0 0
    keanu a imbatranit
    mai bine orlando
    brad, ca inca mai poate

    emoticon_rozandu-si_unghiile_in_asteptarea_lu'_orlando