Topicul meu

  •  
    • 9724 mesaje
    24 Oct 2014, 00:59
    5 3
    White_Storm said:
    naviginustiucat said:Multumesc ca aveti grija de mine. Sunt bine, postez pe kudika, mi-am deschis blog si msi scriu intr-un ziar virtual. Aici nu prea e de stat. Nu se merita. Va tzuc dulce

     Ce, ai parasit eva? Doamne de cate ori am vrut si eu. Dar tu? Ce naiba, te doare la basca, ai tupeu. Tot ce ai scris aiurea a fost "real". Of my god, you are real? Adica eu rezist si tu nu? Ma simt dezamagita. Asa slab esti? Eu inca stau pe aci, nu ma dau dusa. Nu mi se pare normal ca unii sa aiba intaietate, poate e mult spus, dar e public, forumul zic.


    Auzi cucoana, daca te-as intalni vreodata, ti-as rade doua sterse peste ochi, lichea mincinoasa, ipocrita si prefacuta!
    Cand e liniste, bati forumul si nu-ti mai tace lioarba, ca " vaaaai, ce liniste, niciun scandal...pff" si-acu' te dai victima rautatii celorlalti. 
    Iudã! 

  •  
    • 16187 mesaje
    24 Oct 2014, 07:54
    0 2
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10065 mesaje
    24 Oct 2014, 10:30
    2 0
    Sa mai zica careva ca eu mi-s "bataus" ...

  •  
    • 12208 mesaje
    24 Oct 2014, 11:14
    2 0
    White_Storm said:Seara buna celor care mai sunteti pe-aci. Nu am alte noutati decat cele expuse pe eva. Am doar mai putin timp. Va pup pe toti. Sa fiti iubiti si happy!

    buna white , numai bine si multa sanatate copilasului din partea mea! 

  •  
    • 7959 mesaje
    24 Oct 2014, 20:58
    1 0
    Buna seara lume buna. Dar ce de palme mi-am luat. Poate vreti sa ziceti ca n-am luat si eu peste ceafa, unele meritate poate, altele degeaba. Toate sunt gratis, nu? E rau sa fi sincer pe aici.
  •  
    • 12208 mesaje
    24 Oct 2014, 21:21
    2 0
    White_Storm said:Buna seara lume buna. Dar ce de palme mi-am luat. Poate vreti sa ziceti ca n-am luat si eu peste ceafa, unele meritate poate, altele degeaba. Toate sunt gratis, nu? E rau sa fi sincer pe aici.

    nu pune la inima
     conteaza sinceritatea ,dar aici nu este si apreciata ....ti-o spune un expert

     

  •  
    • 7959 mesaje
    25 Oct 2014, 00:04
    0 0
    gabriela42 said:
    White_Storm said:Buna seara lume buna. Dar ce de palme mi-am luat. Poate vreti sa ziceti ca n-am luat si eu peste ceafa, unele meritate poate, altele degeaba. Toate sunt gratis, nu? E rau sa fi sincer pe aici.

    nu pune la inima
     conteaza sinceritatea ,dar aici nu este si apreciata ....ti-o spune un expert

     

     Mai, eu chiar pun la inima. Cand sunt chestii serioase, nu mistocareli mie mi-e urat sa intru. Vorbesc serios la lucruri serioase. Deh, sunt novice, ar trebui sa stiu ca multe sunt facaturi si eu sunt mai fraiera.
     

  •  
    • 12208 mesaje
    25 Oct 2014, 19:10
    1 0
    NU ESTI DELOC FRAIERA , MAI RAR IN ZIUA DE ASTAZI OAMENI DE CALITATE, SUFLETESTE VORBIND , RAMAI ASA NU TE SCHIMBA SI CUI NU II CONVINE ASTA E ...
  •  
    • 7959 mesaje
    25 Oct 2014, 21:25
    1 0
    gabriela42 said:NU ESTI DELOC FRAIERA , MAI RAR IN ZIUA DE ASTAZI OAMENI DE CALITATE, SUFLETESTE VORBIND , RAMAI ASA NU TE SCHIMBA SI CUI NU II CONVINE ASTA E ...

     Zici tu sa raman asa, eu as vrea sa fiu o nesimtita. Dar... nu pot, E meritul mamei, care inca incearca sa ma indoaie. Deci tin la tavaleala, adica injur ca toata lumea. Sufleteste, e alta treaba.

  •  
    • 12208 mesaje
    16 Dec 2014, 10:19
    0 0
    White_Storm said:
    gabriela42 said:NU ESTI DELOC FRAIERA , MAI RAR IN ZIUA DE ASTAZI OAMENI DE CALITATE, SUFLETESTE VORBIND , RAMAI ASA NU TE SCHIMBA SI CUI NU II CONVINE ASTA E ...

     Zici tu sa raman asa, eu as vrea sa fiu o nesimtita. Dar... nu pot, E meritul mamei, care inca incearca sa ma indoaie. Deci tin la tavaleala, adica injur ca toata lumea. Sufleteste, e alta treaba.

    stiu foarte bine ceea ce spui ,  pastreaza-ti sufletul cel frumos ....

  •  
    • 7959 mesaje
    16 Dec 2014, 10:23
    1 0
    gabriela42 said:
    White_Storm said:
    gabriela42 said:NU ESTI DELOC FRAIERA , MAI RAR IN ZIUA DE ASTAZI OAMENI DE CALITATE, SUFLETESTE VORBIND , RAMAI ASA NU TE SCHIMBA SI CUI NU II CONVINE ASTA E ...

     Zici tu sa raman asa, eu as vrea sa fiu o nesimtita. Dar... nu pot, E meritul mamei, care inca incearca sa ma indoaie. Deci tin la tavaleala, adica injur ca toata lumea. Sufleteste, e alta treaba.

    stiu foarte bine ceea ce spui ,  pastreaza-ti sufletul cel frumos ....

     Mai iubito, ce facusi?

  •  
    • 12208 mesaje
    16 Dec 2014, 10:25
    0 0
    White_Storm said:
    gabriela42 said:
    White_Storm said:
    gabriela42 said:NU ESTI DELOC FRAIERA , MAI RAR IN ZIUA DE ASTAZI OAMENI DE CALITATE, SUFLETESTE VORBIND , RAMAI ASA NU TE SCHIMBA SI CUI NU II CONVINE ASTA E ...

     Zici tu sa raman asa, eu as vrea sa fiu o nesimtita. Dar... nu pot, E meritul mamei, care inca incearca sa ma indoaie. Deci tin la tavaleala, adica injur ca toata lumea. Sufleteste, e alta treaba.

    stiu foarte bine ceea ce spui ,  pastreaza-ti sufletul cel frumos ....

     Mai iubito, ce facusi?

    bine , tu ??... nu stii de ce ...? 

  •  
    • 7959 mesaje
    16 Dec 2014, 10:29
    0 0
    Nu.
  •  
    • 12208 mesaje
    16 Dec 2014, 10:30
    0 0
    sa fie de bogatie ... inainte scriam zilnic pe aici ...
  •  
    • 7959 mesaje
    16 Dec 2014, 10:30
    1 0
    Credeam ca Igi il deschise iar. Ha, ha sa te tii bine!
  •  
    • 12208 mesaje
    16 Dec 2014, 10:31
    0 0
    NU ....!

    oricum nu e scos din arhiva  CA SA DERANJEZE PE CINEVA , ....era doar putin praf pe el ....
  •  
    • 7959 mesaje
    16 Dec 2014, 10:34
    1 0
    Eu voiam sa-l deschid pe ala cu putza mica. M-am distrat azi-noapte recitind pe acolo.
  •  
    • 12208 mesaje
    16 Dec 2014, 10:36
    0 0
    White_Storm said:Eu voiam sa-l deschid pe ala cu putza mica. M-am distrat azi-noapte recitind pe acolo.

     pai si ce te retine ...? nu inteleg ??/ suflet pentru cineva foarte drag ....https://www.youtube.com/watch?v=HaSt19UhSg8

  •  
    • 12208 mesaje
    16 Dec 2014, 10:41
    0 0
    White_Storm said:Credeam ca Igi il deschise iar. Ha, ha sa te tii bine!


     FOARTE BINE , SUNT PE SCAUN ... https://www.youtube.com/watch?v=MCuJ4DAaGdQ
  •  
    • 11561 mesaje
    16 Dec 2014, 10:41
    0 0
    White_Storm said:Eu voiam sa-l deschid pe ala cu putza mica. M-am distrat azi-noapte recitind pe acolo.

     


      O  fi  visul  unei  nopti  de .... iarna!!!