Doamna si vagabondul

  •  
    • 9 mesaje
    2 Oct 2008, 11:56
    0 0
    in primul rand nu sunt barbat...in al 2'lea rand stiam de site...nu stiam de forum..in al 3'lea rand...am aflat de topicul asta pt k s'au dat massuri cu el...in al 4'lea rand..nu am putut sa suport atat falsitate si prostie din partea acestei fapturi incat mi'am permis sa'mi fac cont si sa' spun si eu ceva...
  •  
    • 25 mesaje
    2 Oct 2008, 11:58
    0 0
    devine faimoasa discutia asta, am primit linkul si pe mess si pe mail ...
  •  
    • 9367 mesaje
    2 Oct 2008, 12:05
    0 0
    postat de: lee_lee:
    “…in al 3'lea rand...am aflat de topicul asta pt k s'au dat massuri cu el…”

    postat de: florentza la data: 2008-10-02 11:58
    devine faimoasa discutia asta, am primit linkul si pe mess si pe mail ... "

    deci... cineva tine cu tot dinadinsul sa devina cat se poate de... vehiculata povestea... si sa participe cat mai multa lume la a-si da cu presupusul despre...

    incep sa am banuieli ca acel cineva de fapt vrea ca altcineva sa afle...
    si ma gandesc in acest caz ca nu e chiar personajul principal, initiatorul sau initiatoarea topicului...
    poate fi o fata care stie ce-i poate pielea duduii si sa incerce ca, pe aceasta cale, domnu' cu logan-ul sa afle ce poama e 'mneaei. ca sa-i dea un shut unde trebuie si sa ramana "available" studentu'

    parerea mea...

    emoticon_ganditor
  •  
    • 25 mesaje
    2 Oct 2008, 12:08
    0 0
    iar tu cucoana snoaba...iti doresc sa ramai bogata(doar material ...ca in rest esti vai de capul tau) si singura! Pune mana si munceste sa vezi cum se fac banii si atunci sa te vedem daca o sa-ti permiti logan.Ca asa ..de la barosani...orice tarfa primeste cadouri in schimbul serviciilor prestate cu pasine.
    Te-as duce de ciuf sa luam metroul impreuna si te-as lasa la pantelimon acolo pe peron.
    Esti goala pe dinauntru...nici nu stii ce-i aia dragoste...decat sex si bani...Rusineeeeeeeeee!
  •  
    • 25 mesaje
    2 Oct 2008, 12:11
    0 0
    Posibil...cine stie..
  •  
    • 509 mesaje
    2 Oct 2008, 12:12
    0 0
    uaaauuuuu....o sa devin faimos ca i-am injurat pastia paici...hehe...ce jenant....odata ce se inchide topicul o sa imi inchid si eu contul....
    dar ca idee....cam multe femei pe aici incep sa ma simt relativ singurel asa ) oricum ma bucur ca femeile sunt cele care o blameaza pe respectiva cu mai mare inversunare decat barbatii....
  •  
    • 8901 mesaje
    2 Oct 2008, 12:12
    0 0
    cum suna frate, massul? ma facuratzi curioasa.
    io de ce nu l-am primit? ca nu fac parte din categoria dive?
  •  
    • 8253 mesaje
    2 Oct 2008, 12:15
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 9 mesaje
    2 Oct 2008, 12:18
    0 0
    era linkul pur si simplu...si am intrat de curiozitate..cand am citit.......am ramas socata...in adancul sufeltului vreau sa cred k astfel de fiinte nu exista....dar dak exista atunci...nu stiu ce se va alege de ei...cum frate sa zica pitzipoanca...sa extermine saracii...
  •  
    • 509 mesaje
    2 Oct 2008, 12:24
    0 0
    lol cum adica sa nu pot sa inchid contul...ce faza....oricum...crede-ma pe cuvant ca se poate inchide contul daca tin eu neaparat
  •  
    svf
    • 5173 mesaje
    2 Oct 2008, 12:27
    0 0
    da dili, relax ca faci riduri fata
    ce iti bati capu' , nush
  •  
    • 9367 mesaje
    2 Oct 2008, 12:28
    0 0
    silent, stai linistit, sunt destui barbati in zona... doar ca momentan nu posteaza.

    lee, din pacate, exista astfel de specimene... mult mai multe decat ar trebui sa prevada legea...
    in fine, bine ca mai exista si altfel de fete...
    si imi place sa cred ca acestea sunt in numar mai mare ca fitzoasele.
  •  
    • 1 mesaje
    2 Oct 2008, 12:30
    0 0
    daca tu crezi ca banii sunt totul pe lumea asta...inseamna ca nu esti om!nu vreau sa te jignesc,ci sa te ajut sa intelegi ca de fapt(poate) tu il iubesti pe omul ala si nu-ti dai seama...te-ai gandit la asta?fericirea ta conteaza si fii sigura ca nu banii o aduc!daca o sa citeasca "minunea" ta de mesaj pe care ai lasat-o...gandeste-te ca goana ta dupa bani o sa=i raneasca pe ceilalti!chiar nu-ti pasa de nimic?e usor sa-ti bati joc,dar se intoarce roata...lasa-ti orgoliul la o parte si vezi in adancul sufletului tau!gandeste-te ce iti doresti cu adevarat?chiar nu-ti dai seama ca el te face fericita?chiar tu o spui,insa cu alte cuvinte!mai vb...
  •  
    • 509 mesaje
    2 Oct 2008, 12:32
    0 0
    Foarte interesant ce spun baietii pe site-ul lor la termeni si conditii: "iMedia nu isi asuma obligatia si nu garanteaza implicit sau expres, pentru continutul de pe Site, pentru continutul oferit de partenerii sai sau de Utilizatorii Site-ului. iMedia va face toate eforturile rezonabile pentru a asigura acuratetea si increderea in Site si va incerca sa corecteze erorile si omisiunile cat mai repede posibil. Cu toate acestea, iMedia nu este responsabila pentru inadvertente, erori sau omisiuni in cadrul informatiilor furnizate de Utilizatori. In mod expres, Utilizatorii Site-ului sunt de acord sa exonereze de raspundere pe iMedia pentru orice actiune judiciara sau extrajudiciara, care provine ca urmare a utilizarii incorecte sau frauduloase a Site-ului."
    dar totodata lanseaza topicuri ce determina reactii ale utilizatorilor....foarte dragutz
  •  
    • 509 mesaje
    2 Oct 2008, 12:35
    0 0
    si as mai avea o singura intrebare referitoare la forumul asta...poate chiar o sa mi se raspunda..."o medie de varsta a utilizatorilor/oarelor?"
  •  
    • 9367 mesaje
    2 Oct 2008, 12:37
    0 0
    cam egala probabil cu media de varsta a locuitorilor mamei noastre terra
    avem printre noi si "minore", de pe la 12, 13 ani in sus sa zicem...
    si respectabile pensionare...
    dar, conteaza? si daca da, de ce?
  •  
    • 8253 mesaje
    2 Oct 2008, 12:53
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 509 mesaje
    2 Oct 2008, 12:55
    0 0
    eram doar curios...pentru ca raspunsurile si opiniile voastre sunt influentate foarte mult de varsta sper sa ma si intelegi
  •  
    • 9 mesaje
    2 Oct 2008, 13:00
    0 0
    te contrazic...opiniile in cazul acestei fapturi sunt influentate de cata materie cenusie ai....un copil de 12 ani poate sa o vada o diva sau o panarama asa cum o persoana de 60 de ani o vede la fel...nu mai conteaza ce varsta ai cand vine vorba de astfel de fatuci....sunt curioasa daca papi al ei stie ce face ea...
  •  
    • 509 mesaje
    2 Oct 2008, 13:01
    0 0
    cu stersul contului nu cred ca ar fi mai greu decat de dat un mail adminului sa ii explici foarte frumos ca exista un anume articol de lege prin care se prevede ca daca doresc incetarea interactiunii cu societatea lor prin anularea contului de pe site, sa pot sa o si fac....