Relatia s-a racit,iar eu sunt insarcinata

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:49
    0 0
    veracara said:Vezi poate a ramas si amanta insarcinata...atunci sa vezi telenovela
    Nu e el inteligent...dar nici tu nu glumesti.DA-TI DOUA PALME SI TREZESTE-TE!!!!

      
    Din fericire nu e insarcinata ca o strangeam de gat, mai sunt si amici sau cel putin erau.  

  •  
    • 10065 mesaje
    31 Aug 2015, 11:52
    0 0
    Si cind te gindesti ca pina mai ieri fu piinea lul Dumnezeu ...

    Doar neamurile lui necurate si infometate v-au bagat voua ursu-n casa ...

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:52
    0 0
    ViktorC said:
    AndreeaC96 said:
    ViktorC said:Doamnelor ...

    Zero scoala nu inseamna zero potential sau ipotent ..

    Va rog ...

     
    Doamne fereste, nu am nici o treaba ca are 7 colase. Daca atat a fost omul inzestrat nu am ce s afac. Niciodata nu i-am reprosat asta, dar cand se leaga de mine si ma face orfana eu sa tac? Cand am mai multa pregatire decat el. Intr-o seara a zis ca el vrea o casnica, nu una sa munceasa. Sa stau la mila lui? Sincer nu imi pasa cum isi castiga banii care pentru desteptaciunea lui sunt prea multi. 

     

    Inca-l mai iubesti, asa-i ?

     

     
    Dragostea nu dispare dupa o zi de cearta, nici nu o pot numi cearta macar. Da, inca il iubesc e logic asta dar si cand ma enerveaza si o sa-mi strang lucrurile si plec nu stiu daca o sa mai tin cont ca vom avea un copil si ca il iubesc. 

  •  
    • 10065 mesaje
    31 Aug 2015, 11:53
    0 0
    AndreeaC96 said:
    ViktorC said:
    AndreeaC96 said:
    ViktorC said:Doamnelor ...

    Zero scoala nu inseamna zero potential sau ipotent ..

    Va rog ...

     
    Doamne fereste, nu am nici o treaba ca are 7 colase. Daca atat a fost omul inzestrat nu am ce s afac. Niciodata nu i-am reprosat asta, dar cand se leaga de mine si ma face orfana eu sa tac? Cand am mai multa pregatire decat el. Intr-o seara a zis ca el vrea o casnica, nu una sa munceasa. Sa stau la mila lui? Sincer nu imi pasa cum isi castiga banii care pentru desteptaciunea lui sunt prea multi. 

     

    Inca-l mai iubesti, asa-i ?

     

     
    Dragostea nu dispare dupa o zi de cearta, nici nu o pot numi cearta macar. Da, inca il iubesc e logic asta dar si cand ma enerveaza si o sa-mi strang lucrurile si plec nu stiu daca o sa mai tin cont ca vom avea un copil si ca il iubesc. 

     

    Esti indragostita ?

     

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:54
    0 0
    ViktorC said:Si cind te gindesti ca pina mai ieri fu piinea lul Dumnezeu ...

    Doar neamurile lui necurate si infometate v-au bagat voua ursu-n casa ...

     
    ,,Neamuri necurate,,  care inseamna o mucoasa de 16 ani care se fute pe bani. Imi place ce familie are. O alta desteapta intrata in liceu cu 4,46. Nota: Limba si literatura romana 3,9 si matematica 2,3. O admir  ca are cel putin 10 clase fata de el cu 7.

    Nu am ce sa le fac. Nu le bag eu cu palnia in cap creier ca sa gandeasca. 

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:56
    0 0

    Esti indragostita ?

     

     
    Pan acum sunt indragostita. Mai vedem  daca voi mai fi dupa ce vine acasa si imi face scandal.

  •  
    • 495 mesaje
    31 Aug 2015, 11:56
    0 0
    Tu crezi ca iti repari copilaria asa....dar mai degraba iti distrugi viitorul.Imi pare sincer rau pentru tine.Probabil e de vina si mentalitatea si mediul in care ai crescut.Iar singura nu prea reusesti sa gandesti.
  •  
    • 10065 mesaje
    31 Aug 2015, 11:58
    0 0
    AndreeaC96 said:

    Esti indragostita ?

     

     
    Pan acum sunt indragostita. Mai vedem  daca voi mai fi dupa ce vine acasa si imi face scandal.

     

    Aaaa ... dupa ce ca-i doar cu doua clase precum trenul, mai e si tare-n gura si face scandal ...

     

    Apoi fir-ar el sa fie de ... de repetent ..

     

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 12:04
    0 0
    veracara said:Tu crezi ca iti repari copilaria asa....dar mai degraba iti distrugi viitorul.Imi pare sincer rau pentru tine.Probabil e de vina si mentalitatea si mediul in care ai crescut.Iar singura nu prea reusesti sa gandesti.

     Am avut chiar o copilarie fericita. Am fost adoptata de bebelus deci nu imi amintesc nimic. Si am aflat ca sunt adoptata pe la 12 ani dar nu m-a afectat cu nimic. Parintii mi-au spus ca daca vreau sa imi gasesc familia ma vor ajuta. Insa nu am vrut, dar m-a gasit o sora un an mai tarziu care mi-a povestit despre ai mei ea copilarind cu mama naturala pe care macar ii facusem o bucurie dupa ce m-a nascut. Tatal ei, care avea 5 copii cu ea a murit. Acum sora mea, nu mai e printre noi, avea probleme mintale grave si s-a sinucis. Problemele venisera de la ce vedea ea in casa. Sa iti vezi mama violata,batuta si bunicul iti  tata care sa vrea sa te violeze duce la nebunie din cate stiu eu.

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 12:06
    0 0
    ViktorC said:
    AndreeaC96 said:

    Esti indragostita ?

     

     
    Pan acum sunt indragostita. Mai vedem  daca voi mai fi dupa ce vine acasa si imi face scandal.

     

    Aaaa ... dupa ce ca-i doar cu doua clase precum trenul, mai e si tare-n gura si face scandal ...

     

    Apoi fir-ar el sa fie de ... de repetent ..

     

     
    Macar trenul nu face scandal ca el. Pentru el mi-am incalcat principile,eu care voiam om cu facultate. Ai mei nu au fost niciodata de acord cu el dar daca eu l-am iubit si il iubesc ce puteau sa faca.

  •  
    • 495 mesaje
    31 Aug 2015, 12:11
    0 0
    Si nu crezi ca tu poti mai mult?Sau vrei sa mentii traditia in familie facand 10 copii?
  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 12:15
    0 0
    AndreeaC96 said:

     
    Macar trenul nu face scandal ca el. Pentru el mi-am incalcat principile,eu care voiam om cu facultate. Ai mei nu au fost niciodata de acord cu el dar daca eu l-am iubit si il iubesc ce puteau sa faca.

     

    De ce te-ai considera tu atat de superioara fata de ala cu care din mila sau dragoste, a impartit bucata lui de paine si acoperisul cu tine?
    Cred ca nu ai dat in branci pe la vecini sa speli podele si sa aduci bani in casa, sau cum ti-ai castigat existenta? Cine te-a hranit, cine te-a adapostit?

    Eu sincer, nu vad cum de esti tu mai breaza ca ala, te rog explica-mi si mie de unde "principiile" astea inalte despre baieti cu  facultate, cand tu nu ai fost in stare sa termini un amarat de liceu....
     

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 12:15
    0 0
    veracara said:Si nu crezi ca tu poti mai mult?Sau vrei sa mentii traditia in familie facand 10 copii?

     
    10? Mie imi ajunge unul maxim 2. De cand am intrat la liceu am spus ca eu o sa vreau sa am copii de tanara pentru ca dupa sa reusesc sa imi continui pregatirea. In gimnaziu am avut o colega mama ei medic. Cand fata ei avea 12 ani doamna medic a nascut asta undeva la 31-32 de ani. Stii ce a facut? A chemat-o pe sora ei ca ea trebuia sa faca consultatii. Primul il facuse in timpul facultatii, crescut de bunici. Al doilea l-a crescut matusa ca mama era la spital si asta ce familie e. Nu putea sa ii faca unul dupa altul? 

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 12:17
    0 0
    Maricon said:
    AndreeaC96 said:

     
    Macar trenul nu face scandal ca el. Pentru el mi-am incalcat principile,eu care voiam om cu facultate. Ai mei nu au fost niciodata de acord cu el dar daca eu l-am iubit si il iubesc ce puteau sa faca.

     

    De ce te-ai considera tu atat de superioara fata de ala cu care din mila sau dragoste, a impartit bucata lui de paine si acoperisul cu tine?
    Cred ca nu ai dat in branci pe la vecini sa speli podele si sa aduci bani in casa, sau cum ti-ai castigat existenta? Cine te-a hranit, cine te-a adapostit?

    Eu sincer, nu vad cum de esti tu mai breaza ca ala, te rog explica-mi si mie de unde "principiile" astea inalte despre baieti cu  facultate, cand tu nu ai fost in stare sa termini un amarat de liceu....
     

     Am terminat chiar cel mai bun liceu din Brasov, considerta si cel mai bun din Transilvania. Pai judeca si tu putin. Parintii care ambii au facultate, copil intrat la facultate si nu la silvicultura cu unul cu 7 clase. 

  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 12:18
    0 0
    AndreeaC96 said:
    veracara said:Si nu crezi ca tu poti mai mult?Sau vrei sa mentii traditia in familie facand 10 copii?

     
    10? Mie imi ajunge unul maxim 2. De cand am intrat la liceu am spus ca eu o sa vreau sa am copii de tanara pentru ca dupa sa reusesc sa imi continui pregatirea. In gimnaziu am avut o colega mama ei medic. Cand fata ei avea 12 ani doamna medic a nascut asta undeva la 31-32 de ani. Stii ce a facut? A chemat-o pe sora ei ca ea trebuia sa faca consultatii. Primul il facuse in timpul facultatii, crescut de bunici. Al doilea l-a crescut matusa ca mama era la spital si asta ce familie e. Nu putea sa ii faca unul dupa altul? 

     
    si pana la urma, nu ai terminat nici liceul si nici copii nu au facut

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 12:20
    0 0
    Maricon said:
    AndreeaC96 said:

     
    Macar trenul nu face scandal ca el. Pentru el mi-am incalcat principile,eu care voiam om cu facultate. Ai mei nu au fost niciodata de acord cu el dar daca eu l-am iubit si il iubesc ce puteau sa faca.

     

    De ce te-ai considera tu atat de superioara fata de ala cu care din mila sau dragoste, a impartit bucata lui de paine si acoperisul cu tine?
    Cred ca nu ai dat in branci pe la vecini sa speli podele si sa aduci bani in casa, sau cum ti-ai castigat existenta? Cine te-a hranit, cine te-a adapostit?

    Eu sincer, nu vad cum de esti tu mai breaza ca ala, te rog explica-mi si mie de unde "principiile" astea inalte despre baieti cu  facultate, cand tu nu ai fost in stare sa termini un amarat de liceu....
     

     Cand ai o facultate ai mai multe posibilitati. El nu vrea una sa munceasca ci sa stea acasa si sa faca mancare, curatenie, etc. Si cand invatam imi facea scandal ca ce imi trebuie atata scoala. Discutasem odata ca ce se va intampla daca fata lui vine gravida la 15 ani. El a zis ca o primeste ca e copilul lui. Pai la 7 clase ce sa cer. La 15 ani copil? Sa o tina el si pe mine ma pierde. 

  •  
    • 10065 mesaje
    31 Aug 2015, 12:22
    0 0
    AndreeaC96 said:
    ViktorC said:
    AndreeaC96 said:

    Esti indragostita ?

     

     
    Pan acum sunt indragostita. Mai vedem  daca voi mai fi dupa ce vine acasa si imi face scandal.

     

    Aaaa ... dupa ce ca-i doar cu doua clase precum trenul, mai e si tare-n gura si face scandal ...

     

    Apoi fir-ar el sa fie de ... de repetent ..

     

     
    Macar trenul nu face scandal ca el. Pentru el mi-am incalcat principile,eu care voiam om cu facultate. Ai mei nu au fost niciodata de acord cu el dar daca eu l-am iubit si il iubesc ce puteau sa faca.

     

    Ops ...

     

    De aia n-are ursu coada ... referitor la asteptarile noastre in ce-i priveste pe ai lui ...

     

    Verisoara , ruda de gradul doi a careii opinii nici nu ar trebui luate in calcul .

     

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 12:25
    0 0

    Ops ...

     

    De aia n-are ursu coada ... referitor la asteptarile noastre in ce-i priveste pe ai lui ...

     

    Verisoara , ruda de gradul doi a careii opinii nici nu ar trebui luate in calcul .

     

     
    Ma comanda ea pe mine... Din cate stiu eu maicasa a abandonat-o si pe ea si pe sora ei. Pai la ce destepte sunt amandoua si-a luat si femeia campii. Tatal lor alt destept. Sincer cred ca am magnet la prosti. Numai de ei am parte si ma si comanda ei pe mine. In clasa a 8a sa iei 3,8 si 2,3 la un examen trebuie sa inveti? Ca eu tot nu m-am prins.

  •  
    • 495 mesaje
    31 Aug 2015, 12:28
    0 0
    tu ești mare ...nu îți da nimeni mai mult de 10.
    Intre a spune și a face e cale luuuunga.El Îțispune ceva si face altceva...poate voia sa spună ca vrea copilul cu verișoara.
    De erai deșteaptă fugeai mâncând pământul.Vrei familie cu unu care se culca cu verișoara? ???? Tu ești întoate mmințile ?? Ma iau fiorii.
  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 12:31
    0 0
    veracara said: tu ești mare ...nu îți da nimeni mai mult de 10.
    Intre a spune și a face e cale luuuunga.El Îțispune ceva si face altceva...poate voia sa spună ca vrea copilul cu verișoara.
    De erai deșteaptă fugeai mâncând pământul.Vrei familie cu unu care se culca cu verișoara? ???? Tu ești întoate mmințile ?? Ma iau fiorii.

     
    Nu am de unde sa stiu daca se culca cu verisoara. Dar si daca o face o strang de gat. Mare pierdere nu ar fi, macar mananc coliva.  Dar dupa imbracamintea ei nimic nu e exclus.