Concurs

  •  
    • 44 mesaje
    9 Mar 2011, 14:12
    0 0

    Buna Eva

    Cum postez un concurs pe site-ul vostru?

  •  
    • 7 mesaje
    11 Aug 2011, 11:44
    1 0
    Bună.în dată de 13 iunie am câştigAt o crema de la ecovital.am primit un mail de la dvs în care scria că în termen de 15 zile o să mi sosească mandatul.au trecut 2 luni în care nu am primit nimic.
  •  
    • 3 mesaje
    10 Sep 2011, 12:41
    0 0

    Buna Eva,

     

    In data de 22.08.2011 am castigat un curs de dans la Dance Time. M-am regasit in lista castigatorilor http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:eHmJ1llS0gEJ:www.eva.ro/concursuri/castigatori.html%3Fpage%3D2+rustem+ivona+eva&cd=3&hl=ro&ct=clnk&gl=ro insa nu am primit nici un mail de notificare. Cum lista de castigatori cuprinde cei mai recenti castigatori, iar eu nu mai apar printre ei va rog sa-mi spuneti cum pot intra in posesia premiului.

     

    Multumesc,

     

    Ivona

  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    12 Sep 2011, 10:35
    0 0
    ivonik said:

    Buna Eva,

     

    In data de 22.08.2011 am castigat un curs de dans la Dance Time. M-am regasit in lista castigatorilor http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:eHmJ1llS0gEJ:www.eva.ro/concursuri/castigatori.html%3Fpage%3D2+rustem+ivona+eva&cd=3&hl=ro&ct=clnk&gl=ro insa nu am primit nici un mail de notificare. Cum lista de castigatori cuprinde cei mai recenti castigatori, iar eu nu mai apar printre ei va rog sa-mi spuneti cum pot intra in posesia premiului.

     

    Multumesc,

     

    Ivona

    De obicei premiile nerevendicate in termen de 10 zile se anuleaza.

  •  
    23 Nov 2011, 06:51
    0 0
    Multumesc pentru premiu si cred ca la acest sit condica de reclamatii nu isi are locul , eu nu am avut niciodata probleme cu premiile ! cititi bine instructiunile de pe sit si nu veti avea probleme.
  •  
    • 2 mesaje
    29 Mar 2012, 08:42
    2 0
    Am participat la aproape toate concursurile de pana acum ,dar nu am castigat niciodata.Ce se intampla,nu indeplinesc toate conditiile?Cum este posibil ca intr-un an de zile,de exemlu,sa nu castig niciodata ,dar altii sa castige luna de luna?
  •  
    • 1 mesaje
    3 Apr 2012, 12:46
    2 0
    Si eu particip periodic de mai bine de un an la toate concursurile si n-am castigat nici macar o data pe cand altii castiga saptamanal.Chiar nu mi se pare normal asa ceva.
  •  
    • 6 mesaje
    12 Nov 2012, 16:51
    0 0
    In cat timp se confirma daca intr-adevar sunt castigatoare dupa ce am trimis mail-ul de revendicare? Si mi se pare aiurea ca nu mai lasati pe pagina termenii si conditiile in care poate omul sa vada ce are de facut daca ii apare numele acolo. La filme e chiar aiurea ca nu stii nici macar zilele in care te poti duci sa-l vezi.
    La alte site-uri cand castigi ceva iti trimit ei mail in care te anunta ca ai castigat si iti explica CLAR ce ai de facut.
  •  
    • 58 mesaje
    13 Nov 2012, 11:01
    0 0
    Jocul lumea cafelei 2 are o problema....au inceput sa-mi dispara muncitorii dupe ce termina procesul de macinare, uscare, prajire, etc.......ma poate ajuta si pe mine cineva cu o explicatie?
  •  
    • 1 mesaje
    16 Nov 2012, 21:09
    0 0
    http://lumeacafelei.eva.ro/raluraluca/
  •  
    • 218 mesaje
    28 Dec 2012, 18:07
    0 0
    Nu imi mai pot accesa contul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joc la concursul lumea cafelei 2!!! Astept raspuns!
  •  
    • 1 mesaje
    4 Feb 2014, 09:29
    0 0
    de ce castiga doar cei din Bucuresti? Adica ce, ei sunt mai cu mot? sau care-i faza? Ma uit de fiecare data cand a castigat cineva si 98% sunt din Bucuresti ceilalti 2% sunt si imprejurimi sau cine stie, poate chiar au noroc sa fie de mai departe. Vi se pare normal domnilor\doamnelor care administrati acest site si care faceti extragerile? Mie mi se pare ca sunteti nesimtiti in chestiile astea. O sa mai astept putin sa vad daca va schimbati optica. Daca nu, clar o sa cred ca nu ne respectati pe cei care va citim articolele, care suntem fani si care participam la cate un concurs.
  •  
    • 46 mesaje
    10 Mar 2014, 13:06
    0 0
    E normal sa castige persoane din Bucuresti sau imprejurimi la concursurile unde premii sunt servicii de infrumusetare sau sanatate  deoarece acestia se pot deplasa la saloanele respective pentru a beneficia de premiu  .