Concursuri eva.ro

  •  
    • 3311 mesaje
    6 Dec 2010, 15:59
    0 0

    A dat norocul peste mine :P si am castigat ceva la un concurs eva.

    am trimis mail cu datele etc si am citit in regulament ca fiind din Bucuresti, trebuie sa merg sa ridic personal premiul.

    intrebarea mea e: UNDE sa merg? nu am gasit nicio adresa.

    poate ma ajutati .. merci.

  •  
    • 6 mesaje
    9 Dec 2010, 10:27
    0 0
    Poti sa treci linkul unde gasim regulamentul? Eu m-am tot uitat, dar spre rusinea mea nu l-am gasit. Si eu am castigat un concurs pe 26 nov (O pereche de lentile de contact Pretty Eyes, oferite de Optiblue), am trimis datele mele, copia cartii de identitate la concurs@eva.ro (un moderator mi-a dat adresa pt ca nu stiam nici unde sa trimit datele) si de atunci astept un mail, un telefon ceva, sa stiu de unde sa-mi ridic premiul. Eu sunt din Bucuresti.
  •  
    • 2 mesaje
    24 Feb 2011, 09:39
    0 0
    am cistigat un concurs pe 07.01 de atunci incerc sa adresa dar nu am reusit, nu stiu de unde se poate ridica acest premiu, poate ma ajuta cineva, nu vreau sa il pierd.
  •  
    • 8 mesaje
    10 Mar 2011, 08:16
    0 0
    Peste mine inca nu a dat norocul pe acest site,la absolut nici un concurs...dar sunt foarte dezamagita pentru ca de 1 an si de cand sunt pe acest site nu am castigat nimic! Si problema este ca de fiecare data la toate concursurile luna de luna sunt aceasi castigatori,chiar o castigatoare la 3-4 concursuri pe luna..as vrea sa stiu si eu cum alegeti castigatorii,si cum e posibil ca luna de luna sa iasa aceasi castigatori?
  •  
    • 1 mesaje
    27 Apr 2011, 22:28
    0 0
    buna, am castigat o carte acum vreo 3 luni bune si nu am primit-o ....inca. Sora mea a castigat tot o carte acu vreo 6 luni si tot nimic..... Oare totul este fictiv sau trebuie sa mai asteptam???

    Ma poate lamuri cineva??? Va rog!

  •  
    • 2 mesaje
    28 Apr 2011, 09:21
    0 0
    unde se anuna castigatorul concursului cu spiratorul?esste vreun mderator pe-aici???
  •  
    • 2 mesaje
    28 Apr 2011, 09:24
    0 0
    puiuraluca said:
    unde se anuna castigatorul concursului cu spiratorul?esste vreun mderator pe-aici???

     vroiam sa zic ''aspirator"

  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    28 Apr 2011, 10:30
    0 0

    Aici, daca despre acest aspirator este vorba: http://www.eva.ro/concursuri/concurs-navibot/ dupa ce se va termina concursul (28.04.2011)


    Acest mesaj a fost editat de către admin_forum: 28 Apr 2011, 10:35
  •  
    • 8 mesaje
    2 Mai 2011, 14:04
    1 0
    iaaaaaarasi aceasi castigatori(
  •  
    • 2 mesaje
    14 Sep 2011, 22:29
    0 0
    08.09.2011 - Ana Medeleanu din BUCURESTI Un premiu oferit de OnLine!
    am castigat si eu un premiu...ce sa fac in continuare...am trimis nr de tel si adr. de email.....imi spune si mie cineva cum sa procedez.Unde este situat sediul eva.ro?
  •  
    • 6 mesaje
    16 Sep 2011, 08:39
    0 0
    ma numesc marin genoveva. Am castigat o carte de la editura litera. imi spuneti si mie de unde se ridica premiul? Multumesc.
  •  
    • 2 mesaje
    16 Sep 2011, 17:11
    1 0

    happy azi am ridicat premiul de la OnLine.pe 14 am trimis un mail cu nr de tel si adr de mail personala,pe 15 am primit inapoi mail cu adresa si nr de tel al sediului EVA,iar azi am ridicat premiul.a mers treaba ca pe roatenu-mi vine sa cred ca am castigat si eu ceva!! succes in continuare la toata lumea!!!

  •  
    • 1 mesaje
    22 Feb 2013, 13:16
    0 0
    unde aflu detalii despre premiul cistigat de la eurovita?
  •  
    • 1 mesaje
    27 Feb 2013, 11:40
    0 0
    Sunteti niste neseriosi!Unde sunt castigatorii pentru premiul din 26 februarie de la Groupon?Trebuiau extrasi doi castigatori pentru un sejur de 2 nopti la Baile Herculane.Am vazut ca au disparut de pe site si numele castigatorilor primului sejur de la Sinaia.Daca promiteti niste premii, acordati-le.Sunt multi care chiar si-au dorit sa castige.Nu se face asa!Sa va fie rusine!
  •  
    • 1 mesaje
    7 Iun 2013, 11:24
    0 0
    Buna ziua, aveti o greseala in regulamentul pentru concursul "Uriage ISOFILL ". Verificati " termeni si conditii"...e imposibil sa se desfasoare concursul intre 6-20 decembrie 2012............
  •  
    • 4 mesaje
    3 Iul 2013, 14:45
    0 0
    Buna ziua eu am castigat 2 premii la concursul eva 12 ani si nici acum nu am primit voucherele si nici raspuns la mail va bateti joc? sunt din bucuresti si nu se precizeaza in regulament ca cei din bucuresti sa se duca undeva sa isi ridice premiile
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    4 Iul 2013, 11:45
    0 0
    Regulamentul acestui concurs:

    http://12ani.eva.ro/termeni/

    Conform acestui regulament, nu se trimite mail de confirmare din partea eva.ro, doar premiul prin curier.

    Acest mesaj a fost editat de către admin_forum: 4 Iul 2013, 11:51
  •  
    • 4 mesaje
    4 Iul 2013, 13:33
    0 0
    Da si maine se fac 10 zile de cand am trimis mailul....
  •  
    • 62 mesaje
    20 Dec 2013, 13:35
    0 0
    anacrisa said:

    happy azi am ridicat premiul de la OnLine.pe 14 am trimis un mail cu nr de tel si adr de mail personala,pe 15 am primit inapoi mail cu adresa si nr de tel al sediului EVA,iar azi am ridicat premiul.a mers treaba ca pe roatenu-mi vine sa cred ca am castigat si eu ceva!! succes in continuare la toata lumea!!!

     Vrem si noi sa stim adresa sediului sau macar un nr de telefon.Va rog lasati-mi pe privat mesaj.Multumesc

  •  
    • 62 mesaje
    4 Iun 2014, 16:12
    0 0
    cristinamar said:Poti sa treci linkul unde gasim regulamentul? Eu m-am tot uitat, dar spre rusinea mea nu l-am gasit. Si eu am castigat un concurs pe 26 nov (O pereche de lentile de contact Pretty Eyes, oferite de Optiblue), am trimis datele mele, copia cartii de identitate la concurs@eva.ro (un moderator mi-a dat adresa pt ca nu stiam nici unde sa trimit datele) si de atunci astept un mail, un telefon ceva, sa stiu de unde sa-mi ridic premiul. Eu sunt din Bucuresti.

     Nu se dau premiile, este escrocherie, doar se folosesc de datele de identitate din copia d epe buletin probabil falksifica acte. Pe mine-m au blocat sa nu le mai trimit mailuri sa ii intreb de premiu