Cum pot sa inchid o intrebare ?

  •  
    • 44 mesaje
    20 Feb 2014, 15:10
    0 0
    Buna,sunt noua pe site si nu ma prea descurc.Ma puteti ajuta cu un raspuns va rog?
  •  
    • 5609 mesaje
    24 Feb 2014, 11:30
    0 0
    Shpirt said:  Buna,sunt noua pe site si nu ma prea descurc.Ma puteti ajuta cu un raspuns va rog?

     
    Cred ca nu te-ai exprimat corect, cum adica sa inchizi o intrebare?
    Poate vrei sa pui o intrebare si pentru asta trebuie sa deschizi un topic nou.

    Dar de  <> nu face sens, nu are logica....nu pricep la ce te referi.

  •  
    • 44 mesaje
    25 Feb 2014, 03:43
    0 0
    Maricon...am deschis o intrebare si as vrea sa nu o mai vada nimeni,sa nu mai poata sa raspunda nimeni....acum Intelegi...
  •  
    • 5609 mesaje
    26 Feb 2014, 09:06
    0 0
    Shpirt said:Maricon...am deschis o intrebare si as vrea sa nu o mai vada nimeni,sa nu mai poata sa raspunda nimeni....acum Intelegi...

     
    Deci, tu vrei ca topicul deschis de tine sa fie sters.
    Din pacate, asa ceva nu se poate.
    Conform termenilor si conditiilor pe care le-ai acceptat cand ti-ai facut cont pe forumul asta, Adiminstratia forumului detine toate drepturile la tot ce se scrie pe forum.
    Tu esti un simplu vizitator, vrei sa scrii, scrii, de  nu vrei...nu scrii.
    Nu inteleg totusi care-i problema, ai scris sub anonimat, de ce-i asa mare tragedie sa fie stearsa o intrebare? Nimeni nu te cunoaste, nimeni nu are habar cine esti, ce-ti pasa?!

  •  
    • 5609 mesaje
    26 Feb 2014, 09:15
    0 0

    Ai mai putea sa  re- EDITEZI  fiecare mesaj pe care l-ai postat tu, adica te poti intoarce oricand sa modifici sau sa adaugi ce nu-ti convine intr-o postare.